A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

5 квітня – семінар-нарада для вчителів фізичної культури в межах проєкту «Перемагаємо разом»

Опубліковано 04 квітня 2022 року о 14:20


5 квітня 2022 року о 13:00 відбудеться семінар-нарада для керівників ЗЗСО та вчителів фізичної культури з нагоди Міжнародного дня спорту. У заході візьме участь заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький. 

Під час семінару будуть обговорюватися питання організації Всеукраїнського онлайн-проєкту фізичної культури «Перемагаємо разом», який реалізується в межах програми Президента Володимира Зеленського «Здорова Україна».

Наразі тисячі дітей перебувають у стресових ситуаціях, мають високий рівень тривожності та страху, втрачають зв'язок із реальністю та контроль над власним життям, а також ведуть малорухливий спосіб життя, що впливає на стан здоров’я. Експерти ЮНІСЕФ переконані, що найбільш дієвим засобом протидії негативним впливам війни є повернення дітей до спрямованої емоційно-забарвленої рухової активності.

Оскільки в закладах освіти уроки фізкультури проводяться здебільшого віддалено та асинхронно, не всі діти залучені до фізичної активності. Учасники семінару-наради обговорять змінення поточної ситуації, а саме:

  • необхідність рухової активності та психологічної підтримки для дітей в умовах війни;
  • фізичну культуру онлайн: рішення, підходи, мотиваційні стратегії, програми підтримки та спеціальні умови для вчителів і закладів освіти;
  • участь закладів освіти у Міжнародному дні спорту на благо миру та розвитку.

Реєстрація учасників за посиланням.

Телефони для довідок: 

  • +38(067)756-65-52 Андрій Боляк;
  • +38(097)842-32-67 Галина Коломоєць.

Проєкт «Перемагаємо разом» реалізується Міністерством освіти і науки, ДНУ «Інститут модернізації освіти», Комітетом із фізичного виховання та спорту МОН України у співпраці з Міжнародним дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ і ГО «Рух Олександра Педана «Джуніор».

Нагадаємо, Сергій Шкарлет розповів про четвертий тиждень навчання в умовах воєнного стану.