A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

5 червня закінчується реєстрація на «ЗНО в магістратуру»

Опубліковано 01 червня 2018 року о 09:49

МОН нагадує, що у вівторок, 5 червня 2018 року, завершується реєстрація для тих, хто складатиме тестування за технологією ЗНО для вступу в магістратуру. Зокрема, це стосується вступників на спеціальності галузей знань: «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини».

Для них вступ відбуватиметься за результатами єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови, а для вступників на «Право» та «Міжнародне право» – також за підсумками єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) з Права та Загальних навчальних правничих компетентностей.

Щоб зареєструватися на ЄФВВ та ЄВІ вступникам на магістратуру необхідно звернутись до одного з вишів, у якому вони бажають брати участь у конкурсному відборі.

Охочі взяти участь у відборі за спеціальністю «Право» та/або «Міжнародне право» та одночасно за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини» мають подавати документи до приймальної комісії вишу, який у 2018 році здійснює набір на «Право» або «Міжнародне право».

Зверніть увагу: підтвердженням реєстрації є отримання екзаменаційного листка.

Також важливо відзначити, що цього року для вступу в магістратуру за технологією ЗНО приймаються тільки результати тестування 2018 року. Якщо ви маєте результати ЄФВВ, отримані 2017-го, то необхідно зареєструватись і скласти тестування ще раз.

Основна сесія ЄВІ відбудеться 11 липня, ЄФВВ – 13 липня.

Більше інформації можна переглянути за посиланням, а також у відповідному Порядку організації та проведення вступних випробувань.

Нагадуємо, що станом на 30 травня на «ЗНО в магістратуру» зареєструвалося понад 25,5 тис вступників.