A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

43 тис. девайсів для вчителів від Google будуть розподілені між усіма ОТГ, - Сергій Шкарлет

Опубліковано 24 травня 2022 року о 16:10


Міністерство освіти і науки спільно з ЮНІСЕФ проводить роботу щодо збору інформації про потреби об'єднаних територіальних громад у забезпеченні комп’ютерною технікою вчителів шкіл та закладів професійно-технічної освіти для навчального процесу. 

"Наразі ми маємо інформацію про потребу у понад 90 тис. девайсах для освіти. Ця потреба постійно змінюється, адже кількість закладів освіти, які руйнуються, освітян і дітей, які потребують, зростає", - зазначив Сергій Шкарлет.

За його словами, 43 тис. хромбуків, які отримає Україна в межах підписаної з компанією Google угодою, будуть розподілені не тільки між ЗЗСО, а й профтехами. 

"Ми зможемо говорит про закриття потреби у технічних засобах орієнтовно на понад 50%", - наголосив Міністр. 

Наразі активно вирішується питання розподілу техніки з представниками ЮНІСЕФ, які допомогають зі збором інформації про кількість втрачених комп’ютерних засобів, а також закладів і вчителів, які потребують техніки для продовження освітнього процесу.

“Поза увагою не залишиться жодна ОТГ, адже партнерство з Google – це лише один зі спрямованих на цифрофізацію освіти проєктів. Ми кожного дня наближаємося до мети завдяки світовій підтримці та міжнародній співпраці”, - зазначив Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, МОН і Google уклали угоду про надання 43 тис. девайсів для українських учителів.