A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

УКРАЇНА В ПРОГРАМІ «EUREKA»

Функціонування Міжнародної європейської інноваційної науково-технічної програми «EUREKA» в Україні здійснюється відповідно до Заяви про членство України в Міжнародній європейській інноваційній науково-технічній програмі «EUREKA» від 09.06.2006 р. та Закону України «Про ратифікацію Заяви про членство України в Міжнародній європейській інноваційній науково-технічній програмі «EUREKA» від 01.10.2008 р. №610-17.

Основними документами програми «EUREKA» є Ганноверська декларація (Переклад Ганноверської декларації), яка визначає основні принципи програми та Меморандум про взаєморозуміння між членами програми «EUREKA» від 19.06.1997 р.

Для належного представлення інтересів України та виконання зобов’язань, що випливають з членства в програмі «EUREKA» та з метою сприяння розвитку співробітництву в рамках вищезазначеної програми, Міністерством освіти і науки України були визначені працівники для роботи в представницьких органах програми:

  • Міністерська конференція – перший заступник Міністра;
  • Група представників високого рівня – Юлія БЕЗВЕРШЕНКО, генеральний директор директорату науки та інновацій;
  • Національний координатор проєктів Програми «EUREKA» – Олена ХАРІНА, державний експерт  директорату науки та інновацій.

У разі виникнення питань звертайтесь, будь ласка, за телефоном: 287 82 16 або надсилайте листи на електронну пошту: olena.kharina@gmail.com,  kharina@mon.gov.ua.

З проєктами, що виконуються(лись) учасниками від України можна ознайомитись за посиланням:Eureka | Project Database

Станом на вересень 2020 року Україна долучилась до реалізації 5 проєктів  в рамках Програми EUREKA (4 мережевих проєкти, 1 кластерний проєкт).

Україна має потенціал та бажання зробити вклад до програми у вигляді нових ідей проєктів та розробці індивідуальних проєктів із високим рівнем комерціалізації за Європейською шкалою. Чекаємо на ваші інноваційні ідеї та проєкти!