A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Протоколи засіданьНа черговому засіданні Ідентифікаційного комітету з питань науки, яке  проводилось в он-лайн режимі, ухвалено рішення:

  • про необхідність внесення змін до складу Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій (далі - Науковий комітет) у зв’язку з достроковим припиненням повноважень членом Наукового комітету професором ЖОЛОСОМ Олександром Вікторовичем. За підтримкою всіх членів Ідентифікаційного комітету  з питань науки рекомендовано включити до складу Наукового комітету  кандидатуру КОРНЄЄВА Валерія Олексійовича, 1956 р. н., професора Інституту зоології імені І. І. Шмальгаузена Національної академії наук України, завідувача відділом ентомології та наукових фондових колекцій, доктора біологічних наук (напрям 3 наукової і науково-технічної діяльності – науки про життя, медичні науки і пов’язані з ними технології).
  • про проведення конкурсу щодо обрання 12 нових членів Наукового комітету і нової «групи резерву» з 10 осіб (на заміщення в разі потреби).

Міністерством освіти і науки України буде оголошено конкурс, орієнтовна дата оприлюднення оголошення про проведення конкурсу щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і

технологій – 22 лютого 2021 року.

Протокол № 1/21 від 7 лютого 2021 року (он-лайн режим)


Протокол № 1/16 засідання Ідентифікаційного комітету з питань науки

Протокол № 2/17 засідання Ідентифікаційного комітету з питань науки

Протокол № 3/17 засідання Ідентифікаційного комітету з питань науки щодо ухвалення результатів конкурсного відбору кандидатів до Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій