A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Державна атестація закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності

Державна атестація закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності

Відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», Порядку проведення державної атестації закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 652 «Деякі питання проведення державної атестації закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності» (далі – Порядок), наказу Міністерства освіти і науки України від 12.03.2019 № 338 «Про державну атестацію закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 червня 2019 року за № 688/33659, № 689/33660 (далі – Наказ) , розпочинається державна атестація закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності закладів вищої освіти, які знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України.

Згідно з пунктом 11 Порядку державна атестація  закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності (далі – державна атестація ЗВО) проводиться експертними групами за науковими напрямами (далі – експертні групи) та комісією з питань проведення державної атестації закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності (далі – атестаційна комісія) відповідно до Методики оцінювання наукових напрямів закладів вищої освіти під час проведення державної атестації закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності, затвердженої Наказом (далі – Методика).

Згідно з пунктом 1 розділу ІІ Методики для проведення державної атестації ЗВО подається до МОН за підписом керівника в електронному та паперовому виглядах:

- заявка на проведення  державної атестації ЗВО за науковим напрямом;

- інформаційні матеріали для проведення державної атестації ЗВО за науковим напрямом (далі – інформаційні матеріали) з даними про його діяльність відповідно до додатків 1 – 5 Методики.

Кінцевий строк подання зазначених документів - 05 вересня 2019 року.

Відповідальним за проведення державної атестації ЗВО є відділ розвитку науки у закладах вищої освіти головного управління науково-технічного розвитку директорату науки Міністерства освіти і науки України.

Контактна особа:

Ничипоренко Олена Валентинівна, головний спеціаліст відділу розвитку науки у закладах вищої освіти, тел. (044) 287-82-42; м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 16, кімната 201-в.