A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

ХVIІ Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та безпека – 2020"

13 – 16 жовтня 2020 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться ХVІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя  та  безпека  –  2020».

У рамках заходу МОН спільно з Міністерством оборони організовують проведення VІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки».

Конференція відбудеться 15 жовтня, буде розглянуто основні аспекти воєнно-технічної та оборонно-промислової політики, співробітництва з іноземними партнерами у створенні та виготовленні озброєння та військової техніки, формування інтегрованого науково-інноваційного та проектно-виробничого середовища в авіа-, судо-, приладо-, бронетанковому й автомобільному будуванні, в галузях спецхімії та боєприпасів.

Крім того, виставкою на безоплатній основі передбачена можливість демонстрації перспективних розробок закладів вищої освіти у галузі техніки та технологій військового призначення, а також включення до офіційного каталогу виставки короткої інформації про заклади, які візьмуть участь у експозиції.

За результатами заходу буде випущено збірник тез в електронному вигляді.

У разі зацікавленості, інформацію щодо участі у виставці та/або VІIІ Міжнародній науково-практичній конференції (відповідно Додаток 1 та Додаток 2) подавати в електронному вигляді на електронну поштову скриньку o_ivanov@mon.gov.ua до 15 серпня 2020 року.


Попередній план проведення VIII міжнародної науково-практичної конференції “проблеми координації військово-технічної та оборонно-промислової політики в україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки”

Санітарно-епідеміологічні правила впроваджені ТОВ Міжнародний виставковий центр