A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

EIC ROADSHOW

З метою забезпечення належного виконання Україною зобов’язань у сфері міжнародного науково-технічного та інноваційного співробітництва, Міністерство освіти і науки України 24.07.2019 року проводить інформаційний захід за участі Європейської Ради Інновацій – European Innovation Council (EIC) –   “EIC ROADSHOW”. Захід відбудеться з 13.30 год. до 18.00 год. за адресою: м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 16, кім. 401.

Під час заходу буде представлено інформацію щодо засад та особливостей функціонування  Європейської Ради Інновацій – European Innovation Council (EIC), а також практичний інструментарій, який використовується в ЄС з метою сприяння і стимулювання науково-технічної та інноваційної діяльності.

Участь – безкоштовна. Зареєструватись на захід можна до 10.00 22.07.2019 року  за посиланням.  

Мова заходу – англійська.

Програма заходу


21-22 березня 2019 року Європейською комісією було створено пілотний проєкт Європейської ради інновацій (далі – ЄРІ).


Метою діяльності ЄРІ є виявлення, розвиток і підтримка проривних технологій та інновацій від початкового етапу (розробки інноваційного продукту) до його комерціалізації, виведення на ринок шляхом запровадження у серійне виробництво. Одним із пріоритетних завдань ЄРІ є поліпшення умов, в яких інновації можуть бути реалізовані на усіх етапах розвитку.


ЄРІ працює на новаторсько-орієнтованій основі і виступає унікальним осередком, де винахідник зможе зустрітись з інноватором, а об’єднавши зусилля (ідеї)  поспілкуватися й віднайти інвестора.
З початком наступної програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій Горизонт Європа, що розпочнеться на початку 2021 року, очікується інтенсивна робота ЄРІ  щодо реалізації програми надання фінансової підтримки. При ЄРІ створено Фонд Європейської ради, основним інвестором якого до 2021 року буде Європейська комісія. Після 2021 року перелік інвесторів Фонду буде розширюватися.

У пілотному проєкті ЄРІ в основному буде впроваджувати та використовувати 2 інструменти:

  1.  «The Pathfinder» – для перспективних досліджень. Передбачається  надання грантів для проривних ідей, рівень технічної готовності яких оцінюється від 1 до 5 за шкалою оцінювання. Загальна мета даного інструменту полягає у підтримці  розвитку інновацій, які потенційно можуть формувати  ринок.
  2. «The Accelerator» –  для проривних інновацій,  спрямований на допомогу у подоланні європейськими інноваціями «долини смерті», шляхом стимулювання підприємництва та компенсації неприйнятих європейськими інвесторами ризиків. Інструмент передбачає надання грантів або індивідуального прямого змішаного фінансування окремим інноваторам або інноваційним компаніям, рівень технічної готовності розробок яких оцінюється від 5 до 9 за шкалою оцінювання.


На заході буде презентовано новелізований механізм та процедуру отримання фінансової підтримки, представлено їх конкретні практичні складові. На завершення буде проведено сесію запитання-відповіді.

Презентація EIC General

Презентація EIC Technical