A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Заходи EUREKA

Чи брали ви коли-небудь участь у проєктах Eurostars або кластерних проєктах міжнародної інноваційної науково-технічної програми EUREKA? Якщо вас цікавить інноваційний шлях розвитку та можливість зустрітися із майбутніми діловими партнерами, Ви представляєте інноваційне мале або середнє підприємство / установу / організацію –  приєднуйтесь до нас і візьміть участь у  конференції заінтересованих сторін «Створення екосистем для інновацій», яка відбудеться у вересні 2019 року в театрі DeLaMar в Амстердамі!

Напередодні початку реалізації нової програми Eurostars (2021-2027) та в контексті обговорення майбутнього інструменту співробітництва в галузі міжнародної промисловості з малими та середніми підприємствами, Нідерланди відзначають початок свого головування в мережі міжнародної інноваційної науково-технічної програми EUREKA вищевказаною міжнародною конференцією. Відзначимо, що Нідерланди очолюватимуть мережу EUREKA з липня 2019 р. до червня 2020 р.  ( https://www.youtube.com/watch?v=bx0qDBrkBp8&feature=youtu.be ).

Результати  дискусій конференції будуть опрацьовані експертами та використані для створення потужного набору інноваційних інструментів, які в майбутньому сприятимуть створенню інноваційних екосистем і будуть представлені політикам на міжнародному рівні. Ця подія також надає  унікальну можливість  нових знайомств з іншими інноваційними підприємствами/установами/організаціями, представниками промисловості з Європи й інших країн світу. Крім того, в межах конференції будуть організовані інформаційні сесії щодо всіх запропонованих EUREKA інноваційних інструментів.

Захід відбудеться 5 вересня 2019 р. в театрі DeLaMar в Амстердамі. Реєстрація на конференцію вже розпочата й доступна за посиланням: https://www.evite-sendmail.nl/eureka/eurst_19/web/eurst_19_aanmelden.php

Останній день реєстрації – 1 вересня 2019 року. Участь у заході – безкоштовна. Витрати на проїзд та проживання покриваються коштами учасниками.

Докладніше про умови участі та програма заходу: https://english.rvo.nl/news/events/eureka-stakeholder-conference-creating-ecosystems-innovation