A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Критичні технології

«Критичні технології – це нові технології, що забезпечують створення зразків озброєння, військової та спеціальної техніки, які спроможні успішно протидіяти іноземним зразкам і не можуть бути гарантовано імпортованими, та сприяють вирішенню найважливіших технологічних проблем у сферах національної безпеки і оборони держави.

Перелік критичних технологій затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 р. № 600-р «Деякі питання розвитку критичних технологій у сфері виробництва озброєння та військової техніки».

Моніторинг здійснених заходів щодо підтримки розвитку критичних технологій проводиться на виконання пункту 5 Плану заходів щодо забезпечення державної підтримки розвитку критичних технологій у сфері виробництва озброєння та військової техніки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 р. № 600-р.

Моніторинг здійснюється за формами та інструкцією:

  • Форма № 1 "Відомості про напрями формування тематики наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, що відповідають напрямам затверджених критичних технологій у сфері виробництва озброєння та військової техніки".
  • Форма № 2 "Відомості про створення технологій, що відповідають напрямам затверджених критичних технологій у сфері виробництва озброєння та військової техніки".