A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Директорат дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти. Головне управління загальної середньої та дошкільної освіти. Головне управління позашкільної та інклюзивної освіти.




Директорат дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти

Генеральний директор
ЄРЕСЬКО
Олег Вікторович
72-30
481-32-87
oleh.yeresko@mon.gov.ua 
Пр. Перемоги, 10
к. 118

Експертна група з питань нормативно-правового забезпечення та децентралізації в освіті
Керівник експертної групи
БОЖИНСЬКИЙ
Володимир Святославович
72-24
481-47-58
v_bozhinskiy@mon.gov.ua
Пр. Перемоги, 10
к. 314

Експертна група з питань шкільної освіти
Керівник експертної групи
БАЛАШОВА
Тетяна Анатоліївна
72-56
481-32-78

Пр. Перемоги, 10
к. 309
Державний експерт
ХОМЕНКО
Олена Вікторівна
72-09
481-47-62
Пр. Перемоги, 10
к. 308
Державний експерт
КОРОТКОВА
Ірина Петрівна
70-22
481-47-86
iryna.korotkova@mon.gov.ua
Пр. Перемоги, 10
к. 103
Державний експерт
ГОХМАН
Валерія Олександрівна
72-28
481-47-58
v_gohman@mon.gov.ua
Пр. Перемоги, 10
к. 315
Державний експерт
КУДРЕНКО
Богдан Віталійович
72-08
481-47-62
b_kudrenko@mon.gov.ua
Пр. Перемоги, 10
к. 308

Експертна група з питань дошкільної освіти
Державний експерт
САВИЦЬКА
Оксана Олександрівна
74-52
481-32-86
savytska@mon.gov.ua
Пр. Перемоги, 10
к. 128 а

Експертна група з питань позашкільної та інклюзивної освіти
В. о. керівника експертої групи
САЛЬКОВ
Віктор Васильович
74-54
481-32-39
salkov@mon.gov.ua
Пр. Перемоги, 10
к. 314
Державний експерт
САМСОНОВА
Лариса Станіславівна
74-49
481-32-39
samsonova@mon.gov.ua
Пр. Перемоги, 10
к. 314
Державний експерт
НАБОЧЕНКО
Ольга Олександрівна
74-48
481-32-39
nabochenko@mon.gov.ua
Пр. Перемоги, 10
к. 314

Головне управління загальної середньої та дошкільної освіти
Начальник головного управління
КОНОНЕНКО
Юрій Григорович
70-05
52-16
481-47-69
y_kononenko@mon.gov.ua
Пр.Перемоги,10
к. 305

Відділ змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин
Начальник відділу
ФІЦАЙЛО
Світлана Сергіївна
72-20
481-47-61
s_fitsajlo@mon.gov.ua
Пр. Перемоги, 10
к. 310
Головний спеціаліст
ХАРЧЕНКО
Світлана Йосипівна
72-01
481-47-59
s_kharchenko@mon.gov.ua
Пр. Перемоги, 10
к. 316
Головний спеціаліст
ЄВТУШЕНКО
Раїса Іванівна
72-04
481-32-01
r_yevtushenko@mon.gov.ua
Пр. Перемоги, 10
к. 311
Головний спеціаліст
КОТУСЕНКО
Олена Юріївна
72-36
481-47-59
o_kotusenko@mon.gov.ua
Пр. Перемоги, 10
к. 316
Головний спеціаліст
ГЛАДКОВСЬКИЙ
Роман Васильович
72-29
481-47-67
r_gladkovskyy@mon.gov.ua
Пр. Перемоги, 10
к.118
Головний спеціаліст
КОВАЛЕНКО
Оксана Ярославівна
72-10
481-47-61
o_kovalenko@mon.gov.ua
Пр. Перемоги, 10
к. 310
Головний спеціаліст
ЛОТОЦЬКА
Алевтина Вікторівна
72-19 481-47-67
Пр. Перемоги, 10
к.118

Відділ взаємодії з місцевими органами влади
Начальник відділу
МАЛИШЕВА
Ольга Павлівна
72-14
481-32-07
o_malysheva@mon.gov.ua
Пр. Перемоги, 10
к. 307
Головний спеціаліст
ТАРАНІК-ТКАЧУК
Катерина Валеріївна
72-18
481-47-66
k_tkachuk@mon.gov.ua
Пр. Перемоги, 10
к. 312
Головний спеціаліст
ДАВИДОВИЧ
Алла Василівна
72-42
481-47-66
a_davidovich@mon.gov.ua
Пр. Перемоги, 10
к. 312
Головний спеціаліст
ЗАПОРОЖЕЦЬ
Тетяна Миколаївна
72-25
481-47-59
t_zaporozhets@mon.gov.ua
Пр. Перемоги, 10
к. 316

Відділ дошкільної освіти
Начальник відділу
НЕРЯНОВА
Світлана Іванівна
72-12
481-32-00
domon@mon.gov.ua
Пр. Перемоги, 10
к. 212
Головний спеціаліст
ШВАЧОВА
Олена Іванівна
72-17
481-32-00
domon@mon.gov.ua
Пр. Перемоги, 10
к.315
Головний спеціаліст
НОВОСАД
Валентина Євгенівна
72-47
481-32-00
v_novosad@mon.gov.ua
Пр. Перемоги, 10
к. 212

Головне управління позашкільної та інклюзивної освіти
Начальник головного управління




Пр. Перемоги, 10
к.

Відділ освіти дітей з особливими потребами
Начальник відділу
КОРЕЦЬКА
Неля Олексіївна
72-23
481-47-64
koretska@mon.gov.ua
Пр. Перемоги, 10
к. 313
Головний спеціаліст
БОЛКУН
Марина Олександрівна
72-45
481-47-64
bolkun@mon.gov.ua
Пр. Перемоги, 10
к. 313
Головний спеціаліст
ДМИТРІЄВА-ЗАРУДЕНКО
Юлія Володимирівна
72-13
481-47-64
zarudenko@mon.gov.ua
Пр. Перемоги, 10
к. 313
Головний спеціаліст
КЛЕМЮК
Валентина Олександрівна
72-03
481-47-64
v_klemyuk@mon.gov.ua
Пр. Перемоги, 10
к. 313

Відділ позашкільної освіти та виховної роботи
Головний спеціаліст
БЕРЕЗІНА
Ніна Олексіївна
73-18
481-32-31
n_berezina@mon.gov.ua
Пр. Перемоги, 10
к. 19
Головний спеціаліст
КОНОНОВИЧ
Тетяна Юріївна
73-17
481-32-51
Пр. Перемоги, 10
к. 115