A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Оголошення про конкурс від 11 вересня 2017

Згідно з:

Міністерство освіти і науки України оголошує конкурс на зайняття посад фахівців з питань реформ:

 • генерального директора директорату стратегічного планування та європейської інтеграції (умови);
 • генерального директора директорату вищої освіти і освіти дорослих (умови);
 • генерального директора директорату дошкільної та шкільної освіти (умови);
 • генерального директора директорату професійної освіти (умови);
 • генерального директора директорату інклюзивної та позашкільної освіти (умови);
 • генерального директора директорату інновацій та трансферу технологій (умови);
 • генерального директора директорату науки (умови).

Конкурсний відбір на вищезазначені посади державної служби відбудеться з 12.10.2017 до 27.10.2017 за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 10. Документи приймаються до 18:00 09 жовтня 2017 року.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає конкурсній комісії особисто, поштою або через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС (див. покрокову інструкцію на сайті:  http://careers.gov.ua/) такі документи:

 1. копію паспорта громадянина України;
 2. письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком, до якої додається резюме у довільній формі;
 3. письмову заяву, в якій повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону, або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;
 4. копію (копії) документа (документів) про освіту;
 5. оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого  посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування);
 6. заповнену особову картку встановленого зразка (затверджена наказом Національного агентства України з питань державної служби від 05.08.2016 №156, зі змінами від 20.12.2016);
 7. оригінали інших документів для підтвердження відповідності умовам конкурсу в разі проведення закритого конкурсу;
 8. декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік (надається у вигляді роздрукованого примірника декларації, заповненої на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції)

У разі подання документів для участі у конкурсі особисто або поштою заяви, зазначені у підпунктах 2 і 3 цього пункту, пишуться власноручно.

Під час створення електронних документів, які подаються для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС, накладається електронний цифровий підпис кандидата.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву за формою згідно з додатком про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.