A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Другий етап конкурсу

19 жовтня 2017 року о 10:00 годині у Міністерстві освіти і науки України розпочинається другий етап оцінювання кандидатів на посади фахівців з питань реформ - ситуаційне завдання (письмове). Зазначене  завдання розроблено з метою оцінювання професійних компетентностей/вимог таких як: впровадження змін, прийняття ефективних рішень, досягнення результатів.

Список кандидатів на посади фахівців з питань реформ, які беруть участь у другому етапі

  1. Аміров Руслан Зінурович
  2. Ариштович Ольга Дмитрівна
  3. Бабінець Оксана Павліна
  4. Балуба Ігор Анатолійович
  5. Бережний Олег Вікторович
  6. Бібік Дмитро Вікторович
  7. Бобок Іван Ігорович
  8. Божинський Володимир Святославович
  9. Будз Богдан Дмитрович
  10. Вашека Галина Володимирівна
  11. Виклюк Ярослав  Ігорович
  12. Вітишина Ельза Іванівна
  13. Власенко Катерина Володимирівна
  14. Галкін Олександр Юрійович
  15. Гнатківський Богдан Михайлович
  16. Грисюк Юрій Сергійович
  17. Гусєв Андрій Олександрович
  18. Джобулда Олександр Олександрович
  19. Драгель Станіслав Михайлович
  20. Калініченко Володимир Іванович
  21. Камушков Олександр Сергійович
  22. Кіліянов Дмитро Вікторович
  23. Кобушко Ігор Миколайович
  24. Коваленко Ігор Миколайович
  25. Корж Зоя Віталіївна
  26. Корнієнко Андрій Андрійович
  27. Короленко Олександр Миколайович
  28. Корчинський Руслан Богданович
  29. Кретович Світлана Сергіївна
  30. Крига Андрій Анатолійович
  31. Круглова Вікторія Володимирівна
  32. Купріянов Богдан Володимирович
  33. Левченко Олександр Михайлович
  34. Лопушняк Василь Іванович
  35. Лопушняк Галина Степанівна
  36. Луценко Андрій Олександрович
  37. Малеєв Антон Костянтинович
  38. Маловічко Аделіна Сергіївна
  39. Матійчук Ольга Іванівна
  40. Мединський Сергій Володимирович
  41. Мельник Світлана Борисівна
  42. Мироненко Олег Васильович
  43. Мігус Ірина Петрівна
  44. Мосійчук Тетяна Костянтинівна
  45. Назаренко Аксенія Сергіївна
  46. Наконечний Андрій Богданович
  47. Несіна Катерина Володимирівна
  48. Нешкуренко Юлія Вікторівна
  49. Новосад Ганна Ігорівна
  50. Осмоловський Андрій Олександрович
  51. Предко Тетяна Валеріївна
  52. Проценко Валентина Миколаївна
  53. Рибалко Алла Вікторівна
  54. Саввін Сергій Сергійович
  55. Самолюк Олена Сергіївна
  56. Самсонова Лариса Станіславівна
  57. Сельський Лук'ян Іванович
  58. Сірик Зіновій Орестович
  59. Сірук Володимир Віталійович
  60. Скакун Ігор Анатолійович
  61. Солопіхін Антон Анатолійович
  62. Спаський Андрій Юрійович
  63. Стукало Наталія Вадимівна
  64. Сулима Василь Михайлович
  65. Телюпа Андрій Володимирович
  66. Терлекчі Рустем Сеїт-Меметович
  67. Флегантов Леонід Олексійович
  68. Хворостяний Ігор Григорович
  69. Хмелевська Евеліна Вікторівна
  70. Чайка Дар’я Юріївна
  71. Чеберкус Дмитро Вікторович
  72. Чернюк Віталій Іванович
  73. Шакун Олександр Миколайович
  74. Шаров Олег Ігорович
  75. Штурхецький Сергій Володимирович
  76. Шульга Андрій Васильович
  77. Шумік Ірина Володимирівна
  78. Якимів Оксана Романівна