A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Департамент кадрового забезпечення

Керівництво та контакти

Директор департаменту - Фурлет Наталія Ярославівна.

Довідник контактів департаменту

Про департамент

Основна задача департаменту: забезпечення реалізації державної політики з питань державної служби та кадрової роботи в апараті Міністерства, підвідомчих навчальних закладах, установах, підприємствах і організаціях.

Функції департаменту

 • Проведення добору кадрів на роботу в апарат Міністерства, підготовки наказів про призначення на посади та звільнення з посад державних службовців апарату Міністерства, ведення їх обліку, оформлення особових справ і трудових книжок.
 • Організація стажування кадрів на посадах державних службовців, здійснення контролю за його проведенням.
 • Організація заходів по формуванню кадрового резерву керівників підвідомчих вищих закладів освіти та державних службовців апарату Міністерства, проведення роботи з резервом, організація навчання працівників апарату Міністерства.
 • Планування службової кар'єри та аналізу ефективності роботи персоналу, здійснення заходів щодо впровадження та використання у межах компетенції Міністерства складових єдиної державної комп'ютерної системи "Картка".
 • Здійснення організаційних заходів по формуванню кадрового резерву керівників підвідомчих вищих закладів освіти та державних службовців апарату Міністерства та проведення роботи з резервом, організації навчання працівників апарату Міністерства.
 • Здійснення заходів щодо погодження в установленому порядку призначення на посаду і звільнення з посади керівників та заступників керівників відповідних структурних підрозділів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівників навчальних закладів, що належать до сфери управління Державної інспекції навчальних закладів України, ведення їх обліку.
 • Здійснення заходів щодо погодження в установленому порядку призначення на посади і звільнення з посад керівників і заступників керівників структурних підрозділів апаратів  Державної інспекції навчальних закладів України; у межах компетенції здійснення заходів щодо погодження структури апарату та кадрового резерву на посади державних службовців  Державної інспекції навчальних закладів України.
 • Організація роботи експертної кадрової комісії Міністерства з розгляду питань діяльності керівників вищих навчальних закладів.
 • Здійснення заходів щодо призначення та звільнення керівників навчальних закладів та установ, підприємств, організацій що є у державній власності та підпорядковані Міністерству, ведення галузевого реєстру контрактів, оформлення особових справ.
 • Здійснення заходів щодо погодження призначення на посаду керівників вищих навчальних закладів комунальної і приватної форми власності.
 • Організація роботи та здійснення заходів щодо морального та матеріального заохочення працівників галузі освіти і науки України.