A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Goethe-Institut



Goethe-Institut в Україні:

Goethe-Institut в Україні – це культурний інститут Федеративної Республіки Німеччина, який діє в усьому світі. Він сприяє знанню німецької мови за кордоном і підтримує міжнародну культурну співпрацю. Goethe-Institut поширює розгорнуті уявлення про Німеччину, інформуючи про культурне, суспільне і політичне життя в цій країні.

У рамках популяризації німецької мови в Україні він пропонує семінари й різноманітні послуги для українських вчителів німецької мови.

Більше про Goethe-Institut в Україні можна дізнатися на офіційній сторінці.


Співпраця з Міністерством освіти і науки України

У 2013 році Міністерство освіти і науки України та Goethe-Institut в Україні підписали Меморандум про співпрацю з метою підтримки німецької мови в Україні. Серед іншого, було досягнуто домовленості про наступні цілі співпраці:

  • підтримка реформування української системи освіти в галузі викладання іноземних мов;
  • підтримка якості викладання німецької мови в українських навчальних закладах;
  • участь в удосконаленні системи післядипломної педагогічної освіти вчителів німецької мови.

Більше про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Goethe-Institut в Україні можна дізнатися за посиланням:


Українсько-німецький рік мов 2017/2018

В рамках Українсько-німецького року мов 2017/2018 спостерігається більш інтенсивна співпраця з Міністерством освіти і науки України та іншими закладами освіти, а також започатковуються нові партнерські відносини. Відповідно до гасла Українсько-німецького року мов 2017/2018 «Зроби наступний крок» реалізуються нові проекти, які, серед іншого, також підтримують реформу освіти «Нова українська школа».

Більше про проекти рамках Українсько-німецького року мов 2017/2018 можна дізнатися за посиланням.


Поточні проекти

з Міністерством освіти і науки України

  • Пілотування нового стандарту початкової освіти в реформі «Нова українська школа»:

Goethe-Institut у співпраці із видавництвом Hueber та Центром іноземних мов ТСП підтримує програму реформ «Нова українська школа» Міністерства освіти України. Метою проекту є дидактично-методична підготовка вчителів та надання матеріалів школам, що братимуть участь у пілотуванні нового стандарту початкової школи та пропонуватимуть німецьку як першу іноземну мову.

Більше про пілотування нового стандарту початкової освіти можна дізнатися за посиланням.


  • Німецький цифровий дитячий університет:

Як їздить автомобіль без водія? Чому шумлять мушлі? Що спільного у літака і бляшанки? Як працює 3D-принтер? Та ще безліч інших запитань, які щоденно ставлять нам діти. В Німецькому цифровому дитячому університеті діти знайдуть відповіді на ці та багато інших запитань!

Дитячий університет – це безкоштовний освітній проект від Goethe-Institut в Україні для дітей віком від 8 до 12 років.

Більше про онлайн-пропозицію Goethe-Institut в Україні можна дізнатися за посиланням.


  • Предметно-мовне інтегроване навчання німецькою мовою

Викладання предметної дисципліни німецькою мовою – невже таке може бути? Звичайно! – За допомогою методики CLIL! А яких саме предметів це стосується? Географії, біології, мистецтва… Та, звісно ж, предметів природничо-математичного циклу!

Більше про цю методику і діяльність Goethe-Institut в Україні можна дізнатися за посиланням.