A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека»

Метою конкурсу є підтримка і вдосконалення діяльності бібліотек закладів загальної середньої та позашкільної освіти, підвищення престижу бібліотечної професії, поширення досвіду роботи з популяризації книги, формування інформаційної, бібліотечно-бібліографічної та читацької культури учнів.

Конкурс проводиться на добровільних засадах відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства культури України від 25 січня 2012 року № 61/58, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 лютого 2012 року за № 209/20522.

Конкурс об’єднує керівників, педагогів і бібліотекарів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, працівників методичних служб.

Конкурс проходить один раз на три роки у три етапи:

  1. 1-й етап: міський, районний – листопад-грудень;
  2. 2-й етап: обласний (міський - Київ) – лютий-березень – за участю конкурсантів першого етапу, які набрали найбільшу кількість балів у кожній номінації;
  3. 3-й етап: всеукраїнський – травень-червень – за участю конкурсантів другого етапу, які набрали найбільшу кількість балів у кожній номінації.

Детальна інформація про конкурс розміщена на сайті Інституту модернізації змісту освіти