A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Пудрій Наталія Георгіївнадиректор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 м. Бердичева Житомирської області, переможець всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»

У 1999 році закінчила Житомирський педагогічний університет імені Івана Франка за спеціальністю «біологія», а у 2016 році – магістратуру «Управління навчальними закладами» при Навчально-науковому інституті педагогіки Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Пудрій Н. Г. – учитель із династії, з 2003 року поєднує педагогічну й адміністративну діяльність: працювала заступником директора ЗОШ № 12 і вже десятий рік очолює цей заклад. Вона є лідером у всіх починаннях. Її девізом є не «роби, як я сказала», а «роби, як я». Вважає, що власний приклад – це найкращий стимул для того, щоб інші хотіли працювати творчо, з мудрою веселістю в душі.

Взяти участь у конкурсі «Учитель року – 2017» у номінації «Біологія» Наталія Георгіївна вирішила аби власним прикладом мотивувати колег-учителів не зупинятися у своєму розвиткові, опановувати нові знання, набувати досвід. Пишається тим, що виграла конкурс, перебуваючи на посаді директора школи, адже вважає, що директор має бути практиком, а не тільки менеджером.

Найбільше очікування від всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» – опанування кращих практик учителів біології, знайомство з креативними колегами, які мають нестандартні підходи у викладанні предмета, вміють орієнтуватися у стрімкому потоці інформації, переробляти її та застосовувати у житті.

Пудрій Н. Г. вважає, що справжній вчитель – це вчитель-наставник, вчитель-мудрий співрозмовник, вчитель-майстер і, безумовно, це успішна особистість.

Її життєве кредо:   «Як досягти успіху? Доганяти тих, хто попереду, і не чекати тих, хто позаду».

Серед професійних інтересів Наталії Георгіївни – цифровізація освітнього процесу, візуалізація навчального матеріалу на уроках біології.

Пудрій Н. Г. має почесне звання «Заслужений вчитель України», педагогічне звання «учитель-методист». За плідну педагогічну діяльність та особистий внесок у розвиток освіти нагороджена грамотами Житомирської обласної ради та Житомирської обласної державної адміністрації (2017).