A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Палійчук Мирон Дмитрович

вчитель трудового навчання та технологій комунальної обласної спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» Чернівецької обласної ради

У 1992 році закінчив Дрогобицький державний педагогічний інститут імені Івана Франка за спеціальністю «вчитель загальнотехнічних дисциплін, трудового навчання та фізики». З 2009 по 2019 роки працював на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи Чернівецького військово-спортивного ліцею-інтернату.

Життеве кредо: «Щоб дійти до цілі, треба насамперед йти».

Педагогічна ідея Мирона Дмитровича, яку він втілює в освітній процес. – це навчання для життя і в реальному житті через формування практичних умінь. Педагог вважає, шо знання стають цінними лише тоді, коли дозволяють у подальшому розв’язувати практичні завдання. Свій досвід учитель активно презентує під час педагогічної практики слухачів курсів підвищення кваліфікації, виступає на всеукраїнських, обласних конференціях; є активними членом обласної творчої групи вчителів трудового навчання.

Палійчук М. Д. є співавтором навчальної програми «Комп'ютерна графіка. 8-9 класи, для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням предметів технічного (інженерного) профілю» (2016), учасником робочої групи з оновлення навчальної програми з трудового навчання для учнів 5-9 класів (2017); постійним членом журі ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання з 2004 року, лауреатом третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2003», членом журі третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2007».

Як учитель-практик Мирон Дмитрович від цьогорічного конкурсу очікує знайомства з кращим досвідом учителів та їх креативними підходами до викладання трудового навчання; отримання нових знань та поповнення власної творчої скарбниці педагогічного досвіду.

Має педагогічне звання «учитель методист»; нагороджений Грамотою Міністерства освіти і науки України, Почесною відзнакою Чернівецької обласної державної адміністрації «За сумлінну працю», Грамотою департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, Грамотою управління освіти Чернівецької міської ради.