A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Ковальчук Оксана Сергіївна

директорка опорного закладу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» смт Турійськ Турійського району Волинської області

Педагогічну освіту здобувала у Володимир-Волинському педагогічному училищі імені Агатангела Кримського та у Луцькому державному педагогічному інституті імені Лесі Українки, який закінчила у 1992 році.

Упродовж 33 років трудової діяльності переконалась, що людина розвивається духовно й фізично тільки в праці. Її життєвим кредо є вислів Оскара Уайльда: «Я не можу керувати напрямком вітру, але я можу направити свої вітрила так, щоб досягти мети».

Коло професійних інтересів Оксани Сергіївни складає: освітня політика, створення та розвиток нового освітнього середовища як цілісної освітньої системи, становлення школи з простором розвитку та педагогічної взаємодії. Вона прагне до удосконалення навичок самоаналізу педагогічної діяльності, розвитку дитячої індивідуальності та вироблення у вихованців особистого «творчого почерку». У пріоритеті – підтримка та розвиток у молоді лідерських якостей, мотивація школярів на пізнання власних можливостей, бажання вчитися і вдосконалюватися.

Ковальчук О. С. переконана, що вчитель повинен бути активним і в громадському житті. Тому свою громадську діяльність як депутата районної ради (2015-2017), депутата селищної ради (2017-2020) спрямовувала на розвиток партнерства між школою та громадою, розвиток активної життєвої позиції учнів, активізації громадян при реалізації концепції освіти громади.

Пишається, що їй вдається віднаходити для себе форми та методи навчання, які дозволяють дитині найповніше реалізувати свій творчий потенціал, і разом з учнями отримувати моральне задоволення від спільної праці. Її випускники сьогодні – це успішні менеджери і працівники різних галузей, фахівці своєї справи, викладачі і студенти, а також, сподіваюся, добрі та порядні люди.

Має багаторічний досвід роботи у складі журі ІІІ (2005-2016) та ІV (2016-2019) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. Працювала у складі робочої групи з оновлення програми з трудового навчання 5-9 класи (2017).

За свою працю Ковальчук О. С. була нагороджена нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти», грамотами та подяками управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації, Волинського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України; має педагогічне звання «учитель-методист»; є лауреаткою щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів (2019) та Волинської обласної премії імені Гошовського Й. В. за заслуги у сфері освіти (2017).

Оксана Сергіївна вірить, що цьогорічний конкурс відкриє ще одне сузір’я сучасних, креативних, непересічних учителів України, надасть можливість обговорити проблеми та нові тенденції розвитку технологічної освіти, а також отримати новий досвід, надихнутися новими ідеями.