A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Учитель року 2019

Для того, щоб мати майбутнє, необхідно бути готовим зробити щось нове

Пітер Фердинанд Друкер


Шановний учителю, вітаємо Вас на сторінці всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»!

За 23 роки конкурс відкрив тисячі нових імен талановитих педагогів. Сьогодні вони зросли професійно, посіли керівні посади, отримали наукові звання, залучені до розбудови Нової української школи.

Упевнені, що конкурс «Учитель року – 2019» об’єднав відданих своїй справі, творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми надбаннями вчителів.

Цьогорічний конкурс проводився у п’яти номінаціях. Це рішення зафіксовано наказом МОН від 07.06.2018 № 603. До трьох номінацій («Географія», «Захист Вітчизни», «Французька мова»), які вже проходили у попередні роки, додались нові – «Вчитель інклюзивного класу» та «Основи здоров’я».

Особливості роботи в інклюзивних класах та вміння застосовувати знання з основ інклюзивної освіти та методики навчання представляли учителі початкових класів.

Учителі предмета «Основи здоров’я» представляли інтерактивні методи, спрямовані на формування та розвиток здоров’язбережувальної компетенції учнів.

Родзинкою змагань серед учителів французької мови став «дискусійний клуб». Конкурсантам презентували уміння дискутувати, переконувати і критично мислити. Безперечно, на усіх конкурсних змаганнях цієї номінації лунала лише французька мова.

Номінація «Захист Вітчизни» об’єднала сильних духом і фізично підготовлених учителів, які знають як сформувати готовність юнаків до захисту суверенітету і територіальної цілісності України.

Учителі географії використовували картографічні, статистичні, геоінформаційні ресурси для пошуку, інтерпретації і демонстрації географічних даних.

Випробування проводилися відповідно до оновленого Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року» та Умов і порядку проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».