A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Шевчук Ольга Олегівна

Шевчук Ольга Олегівна, вчитель початкових класів Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» Волинської області, лауреат другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» у номінації «Початкові класи», старший учитель.


У 1997 році закінчила Володимир-Волинське педагогічне училище ім. А. Ю. Кримського за спеціальністю «Початкове навчання»; у 2002 році – Волинський державний університет імені Лесі Українки за спеціальністю «Українська мова та література».


Постійний пошук, самовдосконалення, любов до дітей, рух уперед – повсякденна діяльність Ольги Олегівни, метою якої є виховання учнів високоосвіченими, духовно багатими особистостями з активною громадянською позицією.


Коло професійних інтересів учителя: розвиток пізнавальних та інтелектуальних здібностей дитини; професійна співпраця педагогів в інклюзивному класі.


Ользі Олегівні подобається «запалювати маленькі вогники» у дитячих серцях. Її життєве кредо найвлучніше відображають слова Сократа: «У кожної людини є сонце, тільки не треба його гасити».


Педагогічне кредо: «Будь майстром, поетом, художником у справі, яку ти робиш» (В.Сухомлинський).


У своїй педагогічній діяльності Ольга Олегівна керується такими заповідями:

Люби дитину! Любов до дитини – серцевина педагогічної моральності. 

Вір у дитину! Без віри в дитину вся педагогічна мудрість, усі методи та прийоми навчання руйнуються як будиночки з піску! 

Розумій дитину! «Даруй себе дітям! Будь терплячим і будь готовим до зустрічі з ними в дитинстві» (Ш. Амонашвілі).


Шевчук О. О. є співавтором посібників «Перлини Волинського краю» (2009), «Мовно-логічні завдання за творами В. О. Сухомлинського» (2011), «На крилах Лесиного слова» (2015), «Формування природничих компетентностей на уроках математики» (2018), які були представлені на виставці дидактичних та методичних матеріалів й були відзначені журі конкурсу «Творчі сходинки педагогів Волині». 


Своїм педагогічним досвідом Ольга Олегівна ділиться на сайті «Шкільне життя» та в науково-методичному журналі «Учитель початкової школи». Розробка уроку української мови «Ходить, робить, носить, сіє… Дієслово – слово дії!» у 2016 році була відзначена грамотою видавництва «Світич» та редакції журналу «Учитель початкової школи».


Від конкурсу «Учитель року – 2019» очікує нових креативних педагогічних ідей, демонстрації кращих практик інклюзивного навчання.