A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Родименко Ірина Миколаївна

Родименко Ірина Миколаївна, директор Комунального закладу освіти «Багатопрофільний навчально-реабілітаційний ресурсно-методичний центр корекційної роботи та інклюзивного навчання» Дніпропетровської обласної ради, кандидат педагогічних наук, доцент.


Закінчила в 1979 році філологічний факультет Дніпропетровського державного університету за спеціальністю «Вчитель російської мови та літератури»; а в 1987 році – дефектологічний факультет Слов'янського державного педагогічного інституту за спеціальністю «Вчитель-дефектолог». У 2004 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук.


У колі її професійних інтересів – розвиток спеціальної та інклюзивної освіти; навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах навчально-реабілітаційних центрів.


Іриною Миколаївною підготовлено та видано більше 50 науково-методичних розробок із практичної діяльності вчителів, дефектологів, працівників психолого-педагогічних центрів.


Родименко І. М. має почесне звання «Заслужений працівник освіти України» (2007); нагороджена Подякою Кабінету Міністрів України (2013), нагрудними знаками «Відмінник народної освіти» (1994), «А. С. Макаренко» (2008), почесними грамотами Міністерства освіти і науки України (2001) та Дніпропетровської обласної ради (2005), Подякою Голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації (2003), Відзнакою голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації «За розвиток регіону» (2015), почесними грамотами та дипломами міжнародних виставок.


Заклад, який вона очолює, неодноразово ставав переможцем у виставках «Сучасні заклади освіти», «Флагмани освіти і науки України», «Інноватика в сучасній освіті».


Очікування від конкурсу «Учитель року – 2019»: виявити талановитих, самовідданих учителів, які допоможуть розвитку інклюзивної освіти, у яких одне бажання – сумлінна, чесна, безкорисна допомога дітям з особливими потребами у навчанні та підготовці їх до дорослого життя. 


Життєве кредо: «Жити навчаючись, навчатись для життя».


Любить спорт, займається плаванням, подорожує Україною та зарубіжними країнами. Любить читати, відвідувати музеї, шукати нові шляхи підвищення професійної компетентності.