A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Охріменко Юлія Володимирівна

Охріменко Юлія Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель-логопед Васильківської загальноосвітньої школи            І-ІІІ ступенів № 9 Васильківської міської ради Київської області, учитель-методист.

У 1999 році закінчила Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова за спеціальністю «Дефектологія (олігофренопедагогіка і логопедія)», отримала кваліфікацію вчителя загальноосвітньої допоміжної школи, логопеда.

Коло професійних інтересів Юлії Володимирівни: арт-терапія в роботі вчителя-логопеда, технології розвитку критичного мислення учнів, створення інклюзивного освітнього середовища.

Після проходження в 2011 році курсу тренінгових занять «Роль психолого-медико-педагогічних консультацій у забезпеченні права дітей з обмеженими можливостями на освіту» в рамках канадсько-українського проекту «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні» тісно пов’язала свою професійну діяльність з питанням упровадження інклюзивного навчання.

У складі української делегації відвідала Чеську Республіку (2016) та Естонську Республіку (2018), де мала змогу ознайомитися із системою інклюзивного навчання цих країн.

З 2017 року є освітнім експертом, членом комісії Державної служби якості освіти України з проведення державного нагляду (контролю) та вивчення діяльності органів управління освітою щодо реалізації державної політики з питань освіти.

Життєве кредо: «Цінуй те, що маєш, але не зупиняйся на досягнутому!»

Від конкурсу «Учитель року – 2019» очікує цікавого спілкування з непересічними особистостями та однодумцями, обміну педагогічним досвідом, підтримки талановитих педагогів, а також творчих ідей від учителів інклюзивних класів щодо інтеграції дітей з особливими освітніми потребами в загальноосвітній простір.