A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Мартинчук Олена Валеріївна


Мартинчук Олена Валеріївна, завідувач кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент.


У 1994 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Дефектологія (Сурдопедагогіка)».

У 1999 році закінчила аспірантуру Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.


Наукові інтереси: підготовка педагогів до професійної діяльності в інклюзивному освітньому середовищі, якість інклюзивної освіти.


Мартинчук О. В. – автор навчально-методичних посібників «Спеціальна педагогіка» (2017), «Асистент вчителя інклюзивного класу» (2015), монографії «Підготовка фахівців зі спеціальної освіти до професійної діяльності в інклюзивному освітньому середовищі» (2018), понад 80 статей з проблем організації та впровадження інклюзивного навчання у вітчизняному освітньому просторі.


Життєве кредо: «Не кожне прагнення буде успішним, але я насолоджуюсь досягнутими перемогами».


Олена Валеріївна була членом журі другого туру конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Вчитель інклюзивного класу» в м. Київ. Упродовж 2015-2017 років працювала у складі журі II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Корекційна та соціальна педагогіка». 


Під час фінальних змагань конкурсу «Учитель року – 2019» сподівається познайомитись з талановитими та небайдужими вчителями, здатними презентувати Україні успішні інклюзивні практики. Очікує від конкурсу на цікаве спілкування, пошук однодумців у справі удосконалення підготовки вчителів та інших фахівців, дотичних до забезпечення особливих освітніх потреб дітей, до ефективної професійної діяльності у вітчизняному інклюзивному освітньому просторі.