A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Кричовська Тетяна Михайлівна

Кричовська Тетяна Михайлівна, асистент вчителя Білозоринської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Надвірнянської районної ради Івано-Франківської області.


У 2008 році закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за спеціальністю «Початкове навчання» та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, практичного психолога у закладах освіти.


Педагогічне кредо: «У всьому починати з себе, тоді і світ стане кращим».


З 2013 року працює з дітьми з особливими освітніми потребами. З 2016 року – асистент вчителя інклюзивного класу.


Тетяна Михайлівна збагачує свій досвід під час тренінгів, майстер-класів, курсів підвищення кваліфікації. У вересні 2018 року пройшла навчання за програмою «Інклюзивне навчання в закладах загальної середньої освіти». Після цього проводить майстер-класи, тренінги, інструктивні наради щодо роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. 


Працює над темою «Професійна діяльність асистента учителя та учителя інклюзивного класу».


У 2019 році отримала іменну Подяку Благодійного фонду Порошенка за активну співпрацю у питанні соціалізації дітей з особливими потребами та цінний внесок у запровадження інклюзивної освіти в Україні.


Від всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» очікує знайомства з цікавими, талановитими, творчими педагогами, сподівається побачити новаторські підходи у галузі інклюзивної освіти.


Захоплюється музикою, літературою, вишиванням бісером та нитками. Любить активно відпочивати, подорожувати з родиною.