A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Лоза Сергій Михайлович - лауреат конкурсу


Лоза Сергій Михайлович

Номінація
«Захист Вітчизни»
Місце роботи
Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Гімназія № 11 – спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – дошкільний навчальний заклад «Еврика» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області
Посада
Вчитель предмета «Захист Вітчизни»
Освіта
Енгельське вище зенітно-ракетне командне училище військ протиповітряної оборони, 1992 рік
Педагогічний стаж
30 років
Педагогічне кредо
«Успіх у бою вирішують два фактори: рушниця нового зразка та шкільний вчитель» (Отто фон Бісмарк)

Після звільнення в запас Збройних сил України Лоза Сергій Михайлович став до лав освітян міста Кам’янського. «Молодий» учитель на новій ниві життя відкриває для себе цікаві сторінки спілкування з дітьми, навчається у своїх колег, своїх учнів, пробуджує молодь бути гідними громадянами звитяжної історії нашої держави та мужніми захисниками нашої країни.

Своїм основним завданням, як педагога, вважає пробудити в учнів потенційні сили, викликати перше схвильоване почуття радості від успіхів, що є важливим кроком на шляху становлення дитини як особистості та громадянина.

Педагогічна ідея Сергія Михайловича полягає в переконанні, що в організації навчання і виховання підростаючого покоління повинні бути ерудиція педагога, глибока культура, повага і любов до людини, яка буде визначати характер взаємовідносин з учнями та згодом вплине на якість знань, умінь та навичок учнів.

Учитель має власний, неповторний педагогічний стиль, який поєднує інтелект фахівця, вміння військового, талант вихователя, моральність та культуру особистості. В освітній діяльності віддає перевагу проблемному та пошуковому методам навчання, ефективно використовує інноваційні освітні технології. Розвиток творчої активності здійснює на основі реалізації ключових компетентностей, взаємодії учнів у навчально-пізнавальній діяльності. У його практиці роботи – елементи інтерактивного навчання, новітні форми активізації національно-патріотичного виховання та методики проектів і досліджень.

Педагог постійно працює над позитивною динамікою з питань патріотичного виховання допризовної молоді, підтримкою щільних зв’язків з органами державної влади, ветеранськими і волонтерськими організаціями міста, закладами освіти, підрозділами правоохоронних органів міста, військовими частинами регіону.

Лоза С.М. є ініціатором і організатором проведення військово-спортивних заходів, змагань серед допризовної молоді шкіл міста, урочистих заходів із вшанування історичного минулого держави, трудового та військового подвигу українського народу.

Учні Сергія Михайловича щорічно посідають призові місця на змаганнях з військово-прикладного багатоборства, кульової стрільби, дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в місті та області, отримують спортивні розряди.

 Сергій Михайлович глибоко переконаний, що набуті учнями в школі військові знання та навички уже у найближчому майбутньому будуть  визначати рівень спроможності виконання громадянами конституційного обов'язку щодо захисту нашої Вітчизни.


Відеорезюме:


Конкурсне випробування «Урок»