A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Ігнатьєв Сергій Борисович - переможець конкурсу


Ігнатьєв Сергій Борисович


Номінація
«Захист Вітчизни»
Місце роботи
Комунальний заклад «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 135 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу К.Ф. Ольшанського»
Посада
Вчитель предмета «Захист Вітчизни»
Освіта
Харківський державний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, 2004, 1994 роки.
Педагогічний стаж
26 років
Педагогічне кредо
«Особистий приклад кращий за довгі пояснення»

Сергій Борисович – творчий, ерудований, енергійний учитель, спрямований на інноваційну діяльність. Його уроки – насичені й динамічні, учитель широко використовує інтерактивні технології та нестандартні педагогічні прийоми, підтримує зацікавленість учнів, мотивує їх до наполегливого набуття знань, необхідних для захисту нашої Вітчизни.

Для інтенсифікації занять з вогневої, тактичної підготовки Ігнатьєв С. Б. розробив комплекс модифікованих вправ з використанням технічних та мультимедійних засобів навчання й методику їх застосування, виготовив додаткове обладнання, елементи спорядження та навчального озброєння з лазерними імітаторами стрільби. Широко використовує інформаційно-комунікаційні технології, нестандартні макети та наочність.

Учитель значну увагу приділяє вихованню патріотизму та вольових якостей, формуванню в учнів інструкторських навичок і системи знань військової та суміжних галузей на основі міжпредметних зв’язків.

Треновані Ігнатьєвим С. Б. учні, а також шкільні й збірні команди більше 30 разів перемагали та ставали призерами в командному та індивідуальному заліках, перемагали в окремих видах районних та міських змагань з військово-прикладних та прикладних видів спорту, Спартакіадах допризовної молоді, військово-спортивних іграх «Джура» та «Патріот».

Педагог має значний досвід адміністративної, методичної та науково-дослідної діяльності; є автором та співавтором регіональних програм розвитку освіти, програм дослідно-експериментальної роботи, наукових статей, співавтором посібників, рекомендованих МОН України для використання в освітньому процесі.

Сергій Борисович є співзасновником та головою велосипедного клубу «Kharkiv vélo», який входить до асоціації RANDONNEURS UKRAINE і проводить офіційні бревети (шосейні заїзди на довгі та наддовгі дистанції з лімітом часу) та інші заходи формату АСР. У 2014 році клубом проведено перший в Україні National Flèche Vélocio; клуб, у числі двох з вісімнадцяти українських клубів, увійшов до світового рейтингу Brevets Randonneurs Mondiaux 2016 а L’International та посів у ньому 44 місце. Багато років поспіль Ігнатьєв С.Б. бере активну участь у кваліфікаційних бреветах, неодноразово посідаючи І та ІІ місця в рейтингу рандонерів України.Відеорезюме:

Конкурсне випробування «Урок»

Конкурсне випробування «Практична робота»