A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Дикусар Микола Олександрович - лауреат конкурсу


Дикусар Микола Олександрович 

Номінація
«Захист Вітчизни»
Місце роботи
Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Вознесенської міської ради Миколаївської області
Посада
Заступник директора з виховної роботи, вчитель предмета «Захист Вітчизни»
Освіта
Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського, 2015 рік
Педагогічний стаж
5 років
Педагогічне кредо
«Вчитель не той хто вчить,а той в кого вчаться»

Дикусар Микола Олександрович вже вдруге стає наймолодшим учасником третього туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у номінації «Захист Вітчизни».
У власній педагогічній діяльності керується принципами рівності, гуманності та демократії, стверджує, що мети можна досягнути лише шляхом самовдосконалення та довгострокового планування. У роботі керується висловом: «Хочеш йти швидко - йди один! Хочеш йти далеко - йди разом з командою!».

Здійснює системну роботу з підготовки майбутніх військовослужбовців, як сам їх називає «захисників». Вміло поєднує роботу заступника директора з виховної роботи з викладанням фізичної культури та предмета «Захисту Вітчизни».

Уроки Миколи Олександровича характеризуються глибокими теоретичними знаннями, великою кількістю міжпредметних зв’язків та прикрашені яскравими прикладами з реального життя. Як стверджує сам вчитель: це допомагає ґрунтовніше засвоювати навчальний матеріал за допомогою переживання окремих ситуацій і запам’ятовування інформації на підсвідомому рівні. Усі складні елементи відпрацьовує з учнями за допомогою методу  «Роби як Я», чим доводить власну компетентність і фахову підготовку. Улюбленим розділом з курсу вивчення предмета «Захист Вітчизни» називає розділ «Вогнева підготовка».

У власній педагогічній діяльності значну увагу приділяє використанню методу проектно-дослідницької роботи, який запроваджує не тільки на уроках, але й у позаурочний та позашкільний час. Очолює шкільну волонтерську команду, з якою виступає на конкурсах та проектах міського, обласного та всеукраїнського рівнів, є фасилітатором програми «Активні Громадяни Британської Ради в Україні». Учитель бере активну участь в організації та проведенні семінарів, науково-практичних конференцій, тренінгів та майстер-класів обласного рівня.

Учні Миколи Олександровича є неодноразовими переможцями міських змагань зі стрільби (пневматична зброя) та показують високі результати саме з даного виду на змаганнях «Джура» на обласному рівні.
Микола Дикусар є капітаном міської команди з волейболу, яка два рази поспіль стала чемпіоном області серед працівників освіти, та фіналістом всеукраїнських змагань серед профспілкових організацій України.


Відеорезюме:


Конкурсне випробування «Урок»


Конкурсне випробування «Практична робота»