A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Гридасова Ірина Ігорівна - лауреат конкурсу


Гридасова Ірина Ігорівна

Номінація
"Основи здоров’я"
Місце роботи
Комунальний заклад «Петрівське навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Петрівської районної ради Кіровоградської області
Посада
Вчитель основ здоров’я
Освіта
Криворізький державний педагогічний університет, 2015 рік
Педагогічний стаж
4 роки
Педагогічне кредо
«Вчити дітей не так, як вчили нас, бо вони народилися в інший час»

Нове покоління – це майбутнє держави, світу, а предмет «Основи здоров’я» – це той курс, який закладає фундамент соціального благополуччя суспільства через виховання ціннісного ставлення до життя і здоров’я.

Упроваджуючи концептуальні засади Нової української школи в педагогічну діяльність, Ірина Ігорівна активно використовує інноваційні освітні технології. Однією з таких є технологія освіти на основі набуття життєвих навичок (ООЖН). Інтерактивні форми роботи в межах цієї технології забезпечують активну взаємодію дітей у процесі опрацювання певних проблемних ситуацій, які побудовані на прикладах із життя учнів. Прийоми та форми навчання, які Ірина Гридасова використовує на уроках, базуються на принципі активності самих учнів: обговорення актуальних проблем, рольова гра, робота у малих групах, спільне виготовлення колажів, лепбуків. Як вчитель предмета «Основи здоров’я» акцентує увагу на інтеграції та формуванні компетентностей, потрібних для успішної самореалізації зростаючої особистості в суспільстві. Тому на уроках створюються такі ситуації, досвід вирішення яких стане в нагоді в подальшому як модель позитивної поведінки і подолання труднощів повсякденного дорослого життя.

Досягти високої результативності у засвоєнні матеріалу, формуванні вмінь і навичок учнів Ірині Ігорівні допомагають інформаційно-комунікаційні технології. Опрацьовуючи онлайн-лекції з доповненої реальності, вчителька відкрила для себе навчальні можливості смартфонів. Цей незамінний у сучасному світі пристрій, з певним набором встановлених додатків, активізує до роботи під час вивчення найскладніших тем. Використання таких програм, як WallaMe, Quizlet, Kahoot, AnatomyLearning, сканер QR-кодів, робить урок із «Основ здоров’я» сучасним. Так гаджети стають помічниками й гармонійно використовуються на будь-якому етапі уроку.

Удосконаленню фахової майстерності сприяє «Інтерактивна школа творчого вчителя». Презентуючи власні методичні розробки на платформах «Всеосвіта», «Методпортал», професійно стверджується сама і збагачує досвідом колег.

 Найвищою нагородою для будь-якого вчителя, на думку Ірини Ігорівни, є визнання його діяльності учнями. Її предмет люблять, чекають на нього з нетерпінням, кожен урок – це неповторні хвилини творчої праці, що дарує задоволення, окрилює, спонукає до нових звершень.


Відеорезюме


Конкурсне випробування «Урок»


Конкурсне випробування «Практична робота»