A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Воробйова Тетяна Олександрівна - лауреат конкурсу


Воробйова Тетяна Олександрівна 

 

Номінація
«Географія»
Місце роботи
Спеціалізована школа № 16 м. Києва
Посада
Вчитель географії та економіки
Освіта
Ніжинський державний педагогічний університет імені Миколи Гоголя, 2000 рік.
Педагогічний стаж
19 років
Педагогічне кредо
«Де вчитель посіє, там стелиться ласка. Де вчитель посадить, там сходить добро. Бо вчитель – це доля складна і прекрасна. І серце глибоке, як сивий Дніпро»

Тетяна Олександрівна переконана, що вчитель – це не професія, а покликання. Щоб оволодіти педагогічною майстерністю, недостатньо тільки теоретичних знань. Потрібно любити свою справу. Тетяна Олександрівна – учитель із великим серцем, ніжною душею, мудрою порадою. Вона яскравий приклад справжнього педагога, людини, що безмежно віддана своїй справі.

На своїх уроках, з метою формування ключових та предметних компетентностей, педагог уміло використовує інноваційні технології навчання: електронне та BYOD-навчання (використання смартфонів, ноутбуків, планшетів, зокрема робота з QR-кодами та веб-квести), оффлайн та синхронне навчання, застосовує технології критичного мислення, метод перевернутого та проблемного навчання, ігрові технології, інтерактивні модулі LearningApps, Kahoot, GeoGuessr, Seterra, ThingLink, що дають можливість розвивати в учнів високу пізнавальну активність, творчий потенціал, сприяють мотивації навчання та розвитку навичок самостійної роботи.

Самовіддана праця дає свої результати. Учні Тетяни Олександрівни – постійні переможці та призери різних етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, різноманітних творчих та інтелектуальних конкурсів. У 2019 році її учні перемогли у Всеукраїнському конкурсі «Запроси полярника до себе», що проводився Національним антарктичним науковим центром спільно з МОН у межах освітнього проекту «ANTARCTIDA TerraAustralisIncognita – Вчора, Сьогодні, Завтра».

Прагнення до прогресивних змін в освітньому процесі спонукає Тетяну Олександрівну до постійного самовдосконалення. Вона активна учасниця численних семінарів, вебінарів, майстер-класів, де навчається нового та ділиться власними знаннями та досвідом, проходить курс «Дистанційне зондування Землі» (в рамках діяльності Академії Copernicus Малої академії наук України»). Постійно відвідує картографічні тренінги при ДНВП «Картографія». Пройшла навчання в рамках І Всеукраїнського вернісажу-практикуму «Впровадження компетентності підприємливості в освітній процес у контексті реформування освіти і реалізації економічного патріотизму» при КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Має друкування на онлайн-ресурсах (освітні ІT- проекти «Всеосвіта», «На урок», «Відкритий урок») та фаховому журналі «Географія та економіка в школі».
Також, крім улюбленої роботи, є ще одне захоплення – подорожі. Тетяна Олександрівна любить подорожувати. Шукає найменшу можливість побувати  в новому місці та побачити щось нове, щоб потім із захопленням розповісти про це своїм учням на уроках географії.


Відеорезюме:

Конкурсне випробування «Урок»

Конкурсне випробування «Практична робота»

Конкурсне випробування «Методичний практикум»