A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Коробкова Яна Сергіївна - переможець конкурсу


Коробкова Яна Сергіївна


Номінація
«Географія»
Місце роботи
Хоньковецька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Могилів-Подільського району Вінницької області
Посада
Вчитель географії
Освіта
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, 2011 рік.
Педагогічний стаж
7 років
Педагогічне кредо
«Дозволь світу змінити тебе – і ти зміниш світ...»

Бажання йти на її урок – це найбільше досягнення для Яни Коробкової. Тому, аби уроки були цікавими для учнів, педагог надає перевагу урокам з використанням методів компетентнісно орієнтованого навчання, скрайбінг-технологій, хмарних сервісів та освітніх платформ та інтегрованим урокам у контексті вимог Нової української школи.

Педагогічні технології, які використовує Яна Сергіївна, базуються на засадах педагогіки партнерства, де учитель виступає не джерелом знань, а фасилітатором. Унікальність її методики полягає в симбіозі інтеракції та ІКТ. Крім розвитку розумового інтелекту, вчитель орієнтує свої уроки на формування емоційного інтелекту учнів, що є невід’ємною складовою сучасної освіти.

Особливе місце у її професійному розвитку посідає робота над питанням «Педагогічна інноватика у формуванні ключових компетентностей на уроках географії: BYOD - технології».

Результати роботи Яни Коробкової – переможці та призери предметних учнівських олімпіад, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, успішне складання ЗНО її учнями. Крім того педагог є районним координатором Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», районним координатором школи лідерів, аудитором доступності в Могилів-Подільському районі, керівником районного методичного об’єднання педагогів-організаторів. А у 2015 році Яна Сергіївна стала переможцем обласного конкурсу «Молода людина року» в номінації «Учитель».


Відеорезюме:


Конкурсне випробування «Урок»:


Конкурсне випробування «Практична робота»

Конкурсне випробування «Методичний практикум»