A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Горовий Олег Володимирович - лауреат конкурсу


Горовий Олег Володимирович


Номінація
«Географія»
Місце роботи
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) імені Заріфи Алієвої Ірпінської міської ради Київської області
Посада
Вчитель географії
Освіта
Львівський національний університет імені Івана Франка, 2013 рік. 
Педагогічний стаж
5 років
Педагогічне кредо
«Великий той учитель, який переймається справою, якої навчає» (Катон Старший)

Олег Горовий – один із наймолодших учасників третього туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Географія».
Під час конкурсу педагог провів урок у 7 класі на тему «Індійський океан», який відзначився продуманим використанням комплексу методів навчання, продуманою структурою, чітко поставленою і реалізованою метою, конкретними завданнями, раціональною організацією самостійної роботи учнів, цікавим краєзнавчим матеріалом.
У процесі своєї педагогічної діяльності учитель пропагує роботу у командах, використовує і розробляє із учнями ментальні карти, застосовує новітні методики: кросенс, хмара слів, QR-коди. Олег Володимирович іде в ногу з часом: на його уроках смартфон перетворюється на джерело географічних знань, учні працюють із Google-картами, закріплюють вивчений матеріал за допомогою платформ Classtime, LearningAps та Kahoot.
Незважаючи на свою молодість, педагог якісно готує учнів до географічних конкурсів, олімпіад, турнірів. Вихованці Олега Володимировича неодноразово були призерами міського, обласного етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, а в 2018-2019 н. р. його учень – Дмитро Тарасьонок– здобув перемогу на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, яка проходила в м. Миколаєві.
Педагог успішно реалізує завдання сучасної освіти згідно з вимогами сьогодення. Цьому сприяють високий професіоналізм, надзвичайно відповідальне ставлення до своєї справи, інноваційні підходи до формування творчої юної особистості, педагогічний такт та організаторські здібності. Олег Володимирович – чудовий класний керівник, активно й успішно пропагує учням красу рідного краю і нашої країни під час численних подорожей та екскурсій.


Відеорезюме:


Конкурсне випробування «Урок»


Конкурсне випробування «Практична робота»


Конкурсне випробування «Методичний практикум»