A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Якоб Оксана Михайлівна - лауреат конкурсу


Якоб Оксана Михайлівна

Номінація
«Французька мова»
Місце роботи
Сокирницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області
Посада
Вчитель французької мови
Освіта
Ужгородський національний університет, 2008 рік
Педагогічний стаж
10 років
Педагогічне кредо
«Щоб вести дітей за собою, необхідно самому рухатися, не зупиняючись»

Своїм найбільшим досягненням Оксана Якоб вважає те, що вона привила своїм учням любов до французької мови. Її вихованці успішно склали іспити рівня А1-В2, посіли призові місця у ІІ, ІІІ та ІV етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у різні роки.

Висока результативність та продуктивність професійної діяльності педагога є наслідком неперервної самоосвіти. Оксана Михайлівна має хорошу фахову підготовку, добре володіє французькою мовою та методикою її викладання. На уроках використовує різноманітні форми роботи для вирішення комунікативної спрямованості навчання. Особливістю її роботи є вміння реалізувати єдність навчання, виховання і розвиток особистості. Вона вміє створити на уроці творчу атмосферу, раціонально використовує різноманітні форми роботи, інформаційно-комунікативні технології, що дають змогу значно підвищити якість знань учнів.

Учительці притаманні цілеспрямованість, мобільність, цікавість та жага до нового професійного досвіду, захопленість своїм предметом. Власним прикладом вона мотивує учнів до вивчення французької мови та демонструє можливості застосування отриманих знань у житті.

Оксана Михайлівна пройшла міжнародну сертифікацію PROFLE та стала членом  робочої  групи  МОН з оновлення навчальних програм для учнів 5-9 класів та укладання навчальних програм для учнів 10-11 класів та 1-4 класів НУШ, а також програми ЗНО з французької мови. Пройшла успішно тренінг для вчителів пілотних шкіл НУШ у м. Києві та стала тренером НУШ (французька мова). Педагог є експертом з рецензування підручників французької мови.


Відеорезюме


Конкурсне випробування «Практична робота»