A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Романовська Ірина Сергіївна - переможець конкурсу


Романовська Ірина Сергіївна

Номінація
«Французька мова»
Місце роботи
Одеська спеціалізована школа № 10 І-ІІІ ступенів імені льотчиків-космонавтів Г. Т. Добровольського та Г. С. Шоніна Одеської міської ради Одеської області
Посада
Вчитель французької мови
Освіта
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, 2006 рік
Педагогічний стаж
13 років
Педагогічне кредо
«Люблю французьку і навчаю любові до неї інших»

Cьогодні, в умовах упровадження Нової української школи, Романовська Ірина Сергіївна не залишається осторонь питань реформування освіти. Як сучасний вчитель вона не домінує, а співпрацює з учнями, довіряє їм і поважає їхні думки. На своїх уроках забезпечує атмосферу доброзичливості і взаємної підтримки, що сприяє розвитку співробітництва.

Своїм найбільшим досягненням Ірина Романовська вважає перемогу в конкурсі «Учитель року – 2019», адже учитель має на власному досвіді показувати учням приклад, надихати їх, спонукати на навчання, творчість, активні дії та прийняття важливих рішень.

Ірина Сергіївна зізнається: спочатку навіть і не думала, що потрапить до фіналу, тим більше – переможе. Її шлях до успіху має багато складових: досвід, прагнення до самовдосконалення, участь у міських та всеукраїнських проектах: «Tabagisme» (Шкідливість табакокуріння, 2009-2010 роки), «Bruxelles - le pays francophone» (Брюсель - франкофонна країна, 2015-2016 роки), у цьогорічному французькому проекті «Чому я вивчаю французьку мову?».

Любов учнів до французької мови та їхні перемоги вважає найбільшою нагородою своєї праці. Починаючи з 2012 року, багато її учнів складали іспити рівнів А1, А2, В1 та, навіть, В2, посідали призові місця у ІІ, ІІІ та ІV етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови у період з 2015 по 2017 роки, ставали переможцями різноманітних конкурсів пісень та поезії, щороку брали участь у тижнях Франкофонії, готували доповіді, міні-сценки, інсценували казки.

Творчі роботи вчителя було представлені на Ярмарках педагогічних ідей та технологій і отримували дипломи на міських та обласних ярмарках педагогічних ідей.

 Ірина Романовська є учасницею численних семінарів для вчителів французької мови в Україні та за кордоном. Цьогоріч пройшла стажування у місті Віші (Франція), для підвищення своєї кваліфікації обрала 2 модулі: Enseigner le français aux enfants de moins de 7 ans та Lexique et grammaire en action.


Відеорезюме


Конкурсне випробування «Практична робота»