A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Учитель року 2018

Конкурс проводитиметься у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Фізика», «Німецька мова», «Фізична культура». 

Конкурсні випробування третього (заключного) туру проводитимуться у квітні 2018 року в очній формі та передбачатимуть два етапи: відбірковий та фінальний. Під час відбіркового етапу конкурсанти пройдуть тестування з фахової майстерності, виконають практичну роботу та продемонструють методичну компетентність. На фіналістів, які успішно пройшли попередній етап, очікують конкурсні випробування «Урок» та «Навчальний проект». Фінальні змагання конкурсу проводитимуться у чотирьох областях: Рівненській, Івано-Франківській, Запорізькій та Волинській.

Уже сьогодні освітянська громадськість може ознайомитися з умовами та порядком його проведення.

Традиційно учасниками конкурсу є педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів за основним місцем роботи. Але цьогоріч у конкурсі на загальних умовах зможуть взяти участь і викладачі загальноосвітньої підготовки професійно-технічних навчальних закладів та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Уперше реєстрація учасників здійснюється на єдиній платформі, що надана компанією «Майкрософт Україна». Це забезпечує принцип добровільної участі у конкурсі та надає більш повні статистичні дані про учасників конкурсу, починаючи вже з першого його туру. Організатори конкурсу можуть узагальнювати статистику не лише про кількісний, а й про якісний склад учасників.

Цьогоріч конкурс не передбачає випробування «Майстер-клас», натомість кожен з учасників може представити коротке відеорезюме – міні-розповідь про педагогічну ідею, яку він впроваджує у навчально-виховний процес. Також конкурсантам запропоновано продемонструвати педагогічну майстерність у конкурсі «Методичний практикум».

Як і минулорічний конкурс, «Учитель року – 2018» проходитиме прозоро. Перебіг заключного туру, відеозаписи конкурсних випробувань, оціночні відомості висвітлюватимуться на сторінці конкурсу. Головні фахові змагання вчителів будуть відкриті для громадського спостереження, про що окремо йдеться в умовах конкурсу.

До того ж, розпочнеться робота над оновленням Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року». Цю ініціативу підтримали всі члени оргкомітету, тож незабаром проект документа буде представлено для громадського обговорення.

Відповідний лист Міністерства освіти і науки України від 19.09.2017 № 1/9-508.