A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Учитель року 2017

У рамках всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» сотня кращих педагогів загальноосвітніх навчальних закладів замагалась за почесне звання «Учителя року». Конкурсні випробування відбувались у чотирьох номінаціях: у Хмельницькому визначали кращого вчителя-інформатика України, у Тернополі – учителя початкових класів, Вінниця об’єднала кращих учителів біології, а Житомир – музичного мистецтва.

Протягом тижня 25 учасників у кожній з номінацій – а це педагоги загальноосвітніх навчальних закладів з усіх областей України, – проходили тестування з фахової майстерності, демонстрували володіння інформаційними технологіями, проводили майстер-класи, презентували власні навчальні проекти. Уперше в історії конкурсу педагоги-фіналісти проводили експертизу підручників.

У 2017 році вперше конкурсні випробування проводились із дотриманням нового програмного документу – Етичного кодексу учасника всеукраїнського конкурсу «Учитель року», що був затверджений у вересні 2016 року під час засідання центрального оргкомітету. За кодексом, конкурсанти доводять професіоналізм, дотримуються вимог педагогічної етики і моралі, поважають права, законні інтереси, честь, гідність та почуття інших, дотримуються культури мовлення та ділового спілкування тощо.