A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Архіпова Аліна Євгеніївна - у номінації "Керівник закладу освіти"


Архіпова Аліна Євгеніївна – переможниця всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», 

директорка Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів № 31 

Миколаївської міської ради Миколаївської області

Освіта: Миколаївський національний аграрний університет, 2020 рік; Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2001 рік.

Педагогічний стаж: 19 років.

Педагогічне кредо: «Учитель є не посередник між світом і дітьми, ні, він на боці дітей, він разом із ними і на чолі них» (Симон Соловейчик).

Архіпова Аліна – талановитий організатор учительського, учнівського і батьківського колективів, вмілий порадник і натхненник. Постійно вдосконалюється сама і навчає колег. Ініціативи, які впроваджує Аліна Євгеніївна, відомі за межами Миколаєва, адже вона є ментором проєкту «House of Europe», спікером у проєктах громадських організацій «Центр інноваційної освіти «Про.Світ», «EdCamp», «Асоціація керівників шкіл України».

Відповідальність, дисциплінованість, уміле управління колективом, упровадження інновацій, прагнення до модернізації освітнього процесу, цілеспрямованість, передбачення результатів допомагають Аліні Євгеніївні бути успішним керівником. Це підтвердило управління Державної служби якості освіти в Миколаївській області під час державного інституційного аудиту в лютому 2021 року.

Колектив школи неодноразово здобував перемоги в грантових конкурсах, завдяки чому реалізовано інноваційні проєкти, зокрема створено: STEM та ART-майданчики, лінгафонний кабінет «Англійська мова для всіх», інтерактивний лазерний тир «Сокіл», арт-терапевтичну студію «Creative music».

Великий поступ у розбудові демократичних засад управління закладом відбувся в 2018 році, коли спільнота школи долучилась до Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», яку реалізовує Європейський центр ім. Вергеланда (Осло, Норвегія) за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії в співпраці з Міністерством освіти і науки України, Радою Європи, БО «Центр освітніх ініціатив» та ІСАР «Єднання».

У 2021 році Архіпова А. Є. обрана членом Консультативної ради з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти при Президентові України.

 За роки роботи керівником закладу освіти Архіпова А. Є. виявила високий рівень професіоналізму, створила хорошу матеріально-технічну базу та стабільний імідж педагогічного колективу в місті.