A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Матвійчина Світлана Володимирівна – у номінації «Хімія»

Посада, місце роботи на час участі в конкурсі
Вчитель хімії Чернівецької гімназії № 2 Чернівецької міської ради
Посада, місце роботи на даний час
Директор Чернівецької спеціалізованої школи                І ступеня № 35 та Чернівецької гімназії № 2 Чернівецької міської ради, вчитель хімії  
Зміни, що відбулись після перемоги у конкурсі
Присвоєно почесне звання «Заслужений вчитель України» (2010).
Успішно провела майстер-клас у Всеукраїнській школі педагогічної майстерності (2011).
Працювала на посадах проректора з гуманітарної освіти і виховання Буковинського державного фінансово-економічного університету (БДФЕУ) (2011-2013) та викладача вищої категорії, викладача-методиста Фінансово-економічного коледжу (2013-2015)
Досягнення
 
Захистила дисертацію на тему «Дидактичні умови саморозвитку студентів коледжу у процесі вивчення предметів природничого циклу» та здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук (2015).
27 учнів стали переможцями міського етапу, 12 обласного етапу, 2 – IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (2004-2016), 4 учнів були переможцями Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (2004-2016), також є 2 золотих та 2 срібних призери гри «Геліантус»
Інформація, якою хоче поділитися з іншими
Працює над методичною проблемою формування компетентної особистості гімназиста в умовах модульно-розвивального навчання хімії. Бере участь у всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях, має 30 публікацій, з яких 2 методичних посібника у співавторстві, 3 навчально-методичних посібника, 8 статей у провідних наукових фахових виданнях, 1 стаття у періодичному виданні іноземної держави, 6 – у збірниках матеріалів наукових конференцій.
Публікації:
Матвійчина С. В. Модуль І «Хімічні елементи та їх сполуки» з базового курсу навчальної дисципліни «Хімія»: Навчально-методичний посібник для самостійної роботи студентів спеціальностей «Фінанси і кредит», «Правознавство», «Обслуговування програмних систем і комплексів» / С. В. Матвійчина. – Чернівці : Технодрук, 2014. – 104 с.
Матвійчина С. В. Модуль ІІ «Органічні сполуки»» з базового курсу навчальної дисципліни «Хімія»: Навчально-методичний посібник для самостійної роботи студентів спеціальностей «Фінанси і кредит», «Правознавство», «Обслуговування програмних систем і комплексів» / С. В. Матвійчина. – Чернівці : Технодрук, 2014. – 80 с.