A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Паньків Олег Миколайович – у номінації «Фізична культура»


Паньків Олег Миколайович –

переможець всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2001»

у номінації «Фізична культура» 

На час участі у всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2001» був директором та вчителем фізичної культури Ясенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рожнятівського району Івано-Франківської області.

Досвід роботи Олега Миколайовича з питань формування здорового способу життя школярів засобами фізичної культури було схвалено науково-методичною радою Івано-Франківського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників та занесено до обласної картотеки передового педагогічного досвіду.

У 2004 році Ясенська школа стала переможцем обласного огляду-конкурсу на кращу спортивно-масову роботу.

         Олег Миколайович був депутатом ІІІ, ІV, V демократичних скликань, голова постійної комісії з питань освіти, молоді і спорту Рожнятівської районної ради.

З його ініціативи та завдяки його зусиллям реконструйовано музей Івана Вагилевича, укріплено береги річок, запрацював перший мобільний зв’язок для освітян, створено оздоровчий табір для дітей, пожвавішала культурно-масова робота в школах.

Він був делегатом ІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти, учителем-методистом, заслуженим вчителем України; нагороджений грамотами і подяками обласної ради «За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток області».

 

17 листопада 2008 року у верховітті гір сумно зашуміли смереки, схилили голови багаторічні дуби, плакали люди. Згасла одна із яскравих педагогічних зірок над Рожнятівщиною. Перестало битись серце Олега Миколайовича.