A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Заступник Міністра Павло Хобзей візьме участь у прес-сніданку щодо освіти для жителів окупованих Донбасу та Криму

Опубліковано 04 жовтня 2018 року о 19:37
05 /10 п'ятниця 11:00
05 /10 п'ятниця 13:00
подію завершено
м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16

З нагоди Дня вчителя у Києві проведуть прес-сніданок з теми “Інноваційна освіта без кордонів: для учнів та вчителів сходу України, які постраждали від військового конфлікту”. Учасниками заходу стануть освітяни з Луганщини, заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, а також виконавчий директор ГО “Фонд «Відкрита політика»” Ірина Жданова.

Серед тем, які обговорять учасники - проблеми доступу до інноваційної освіти дітей та учителів зі шкіл вздовж «лінії розмежування», створення якісного контенту для дистанційної освіти учнів з непідконтрольних територій країни, вступ молоді зі Сходу до українських вишів та ПТНЗ тощо.

Спікери також розкажуть про результати роботи “гарячої лінії” для вступників з Донбасу та Криму. Цьогоріч їх роботу забезпечував Фонд за підтримки МОН та ЮНІСЕФ.

Гостями прес-сніданку також стануть представники ЮНІСЕФ в Україні, Посольства Естонії в Україні, Посольства США в Україні, USAID, Посольства Австрії в Україні, УВКБ ООН в Україні, інших міжнародних організацій.

Дата - 5 жовтня 2018 року

Час - об 11:00

Місце - Арт Хаб ІА “УКРІНФОРМ” (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16)