A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Вебінар "Дошкілля: шлях у майбутнє" за участі професора Гентського університету Яна Пітерса відбудеться 23 лютого

Опубліковано 22 лютого 2021 року о 14:17
23 /02 вiвторок 14:59
23 /02 вiвторок 16:00
подію завершено


23 лютого відбудеться вебінар "Дошкілля: шлях у майбутнє" – шостий захід із серії "Якісна дошкільна освіта в Україні". Під час заходу доктор педагогічних наук, професор Гентського університету (Бельгія) Ян Пітерс розповість про підвищення доступності дошкільної освіти, професійне зростання педагогів та навчальні програми, засновані на сучасному підході до якісного дошкілля.

Дата: 23 лютого, 14:00-16:00.

Онлайн-трансляція: на Facebook-сторінках МОН, ЮНІСЕФ та Всеукраїнського фонду “Крок за кроком”.

Попередня реєстрація не потрібна. Запитання до спікера можна залишити у коментарях.

Спікер: доктор педагогічних наук, професор Гентського університету (Бельгія) Ян Пітерс.

Доктор Ян Пітерс заснував "Центр інновацій раннього розвитку" – міжнародний дослідницький центр в Гентському університеті. Цей центр фокусується на дошкільній освіті та догляді за дітьми. Доктор Пітерс – експерт у дослідженнях, орієнтованих на законодавчі ініціативи у сфері дошкілля.

Він сприяв проведенню кількох європейських дослідницьких проєктів, які фокусувались на професіоналізмі педагогів та якості дошкілля. Наразі доктор Пітерс є консультантом у міжнародних проєктах з питань дошкілля у Східній Європі, В’єтнамі та Південній Африці. У 2018-2019 роках доктор Ян Пітерс провів дослідження "Підвищення якості дошкільної освіти та догляду за дітьми в Україні" з використанням Європейської рамки якості дошкільної освіти та догляду за дітьми за підтримки представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Ключові питання, що будуть висвітлені під час вебінару:

  1. рекомендації за результатами дослідження "Підвищення якості дошкільної освіти та догляду за дітьми в Україні";
  2. шляхи підвищення доступності дошкільної освіти;
  3. навчання та професійний розвиток педагогів сфери дошкілля;
  4. створення навчальної програми, заснованої на сучасних педагогічних підходах до дошкілля;
  5. необхідність та важливість дослідження за міжнародною методикою ECERS-3 в Україні.

Захід модеруватиме Наталія Софій, перша заступниця директора Українського інституту розвитку освіти.

Серія вебінарів організована Міністерством освіти і науки України та Українським інститутом розвитку освіти у партнерстві з Командою підтримки реформ МОН. Заходи створено за підтримки ЮНІСЕФ Україна та проєкту "Підтримка реформи дошкільної освіти в Україні", що реалізується у межах Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа" Всеукраїнським фондом "Крок за кроком" та Європейським центром ім. Вергеланда.

Заходи організовано за участі Команди підтримки реформ МОН у межах проєкту "Українська архітектура реформ". Проєкт впроваджується за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) та Багатостороннього Донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України (Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Велика Британія, США та Європейський Союз, найбільший донор).