A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

УЦОЯО запрошує на засідання експертної комісії з визначення порогу «склав/не склав»

Опубліковано 13 червня 2018 року о 13:27
14 /06 четвер 11:00
14 /06 четвер 15:00
подію завершено
м. Київ, пр. Перемоги, 10

14 червня в МОН відбудеться засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порогу «склав/не склав».

Початок: об 11:00

Адреса: м. Київ, пр. Перемоги, 10 (зала засідання колегії МОН)

Акредитація ЗМІ: до 10.00 14 червня за телефоном (044) 486-09-62 або через гугл-форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe3ChgOilRXRAPs2aEj0GTEHPAMZB5Ba4Zj0H4aQg_IvfkyQA/viewform

На засіданні буде встановлено поріг «склав/не склав» з української мови і літератури, іспанської, німецької, французької, англійської мов, математики, біології.

Поріг «склав/не склав» – це мінімальна кількість тестових балів, яку за виконання сертифікаційної роботи має набрати учасник, щоб скласти зовнішнє незалежне оцінювання та мати можливість брати участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти України.

До складу експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти входять фахівці з числа працівників Міністерства освіти і науки, Національної академії наук, Національної академії педагогічних наук, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, закладів освіти та інших установ і організацій. Ознайомитися зі складом комісії можна за посиланням.