A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Презентація «Дорожньої карти створення умов для підвищення якості навчання державною мовою та мовами корінних народів і національних меншин (спільнот) у закладах загальної середньої освіти України на 2023-2027 роки»

Опубліковано 27 лютого 2024 року о 15:10
01 /03 п'ятниця 10:30
01 /03 п'ятниця 13:00
подію завершено


Основними завданнями національної мовної та освітньої політик України є укріплення державної мови як важливого чинника формування національної та громадянської ідентичності й одночасне сприяння розвитку рідних мов представників корінних народів і національних меншин (спільнот), забезпечення їхньої активної ролі в освітньому процесі.

Міністерство освіти і науки України розробило «Дорожню карту створення умов для підвищення якості навчання державною мовою та мовами корінних народів і національних меншин (спільнот) у закладах загальної середньої освіти України на 2023-2027 роки».

1 березня о 10:30 МОН за сприяння Ради Європи організовує презентацію дорожньої карти.

Вона має на меті сприяти створенню умов для підвищення якості навчання державною та мовами корінних народів і національних меншин / спільнот (або їхнього вивчення) у закладах освіти.

Дорожня карта визначає напрями роботи та заходи, які допоможуть освітнім управлінцям, учительству на кожному етапі загальної середньої освіти, а також сприятимуть ефективній взаємодії всіх учасників освітнього процесу.

На заході презентують перелік конкретних кроків і завдань, які треба втілити, щоб забезпечити ефективну реалізацію законів і нормативних документів з урахуванням інтересів і потреб представників корінних народів та національних меншин (спільнот) України.

Трансляцію презентації можна переглянути на фейсбук-сторінці та ютуб-каналі МОН:

Програма:

  • 10:30 — 11:00 Вітальне слово.
  • 11:00 — 11:30 Презентація дорожньої карти та візії МОН щодо багатомовності.
  • 11:30 — 13:00 Модерована панельна дискусія. та Q&A із залу щодо дорожньої карти та візії.