A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Міжнародний день жінок в науці: МОН запрошує на зустріч з українськими науковицями

Опубліковано 10 лютого 2020 року о 18:17
11 /02 вiвторок 10:00
11 /02 вiвторок 14:00
подію завершено

11 лютого у світі відзначають Міжнародний День жінок та дівчат у науці. З цієї нагоди Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» в рамках ініціативи #ДівчатаSTEM спільно з Міністерством освіти і науки України, за підтримки компанії L’Oréal, організовують відкриту зустріч зі студентками “Українки в науці, яким аплодує світ”.

На заході фіналістки Премії L’Oréal «Для жінок у науці» 2018-2019 років розкажуть про те, як їм вдалося досягти успіхів у науці, чому варто не боятися йти до своєї мрії та як своїми відкриттями підкорювати світ.

Долучитись до події можуть школярки та студентки STEM-спеціальностей, щоб відсвяткувати День жінок у науці разом. Якщо ви завжди мріяли досліджувати, експерементувати, творити  —  цей захід точно допоможе вам зрозуміти, що ви на правильному шляху до своєї мрії.

Участь в конференції безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.

Початок: 10:00

Місце проведення: вул. Дорогожицька, 3 (Академія ДТЕК)

Серед ТОП-спікерок:

  • Олена Ванєєва, канд. фіз.-мат. наук, старша наукова співробітниця Інституту математики НАН України, переможниця Премії L’Oréal-ЮНЕСКО «Для жінок у науці» 2018.
  • Вікторія Саварин, канд. фіз.-мат. наук, асистентка кафедри фізики і математики, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького
  • Валерія Трусова, д-рка фіз.-мат. наук, доцентка, завідувачка кафедри медичної фізики та біомедичних нанотехнологій Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.
  • Оксана Крупка, канд. хім. наук, старша наукова співробітниця,  Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  • Катерина Терлецька, д-рка фіз.-мат наук, старша наукова співробітниця Інституту проблем математичних машин і систем НАН України, переможниця Премії L’Oréal-ЮНЕСКО «Для жінок у науці» 2019.

За усіма запитаннями звертайтеся до координаторки проєкту Тетяни Рязанової: tr@csr-ukraine.org, тел.: (044) 292 02 48.