A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Конференція Veloforum 2023 «Велосипедом до школи: освіта з безпеки руху та шкільна мобільність»

Опубліковано 10 листопада 2023 року о 13:45
13 /11 понедiлок 09:00
13 /11 понедiлок 18:00
подію завершено


Коли: 13 листопада 2023 року, понеділок, 09:00-18:00

Де: Київ, Освіторія Хаб + онлайн-трансляція

Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»)

Facebook-подія

Онлайн-трансляція Veloforum 2023 буде на YouTube-каналі U-Cycle: 

У програмі конференції Veloforum 2023:

  • успіхи національної кампанії «Велосипедом до школи» в 15 пілотних українських школах у контексті війни та відбудови;
  • освіта з безпеки руху на велосипеді в Новій українській школі та презентація онлайн-платформи «Велосипедом до школи» з навчально-методичними матеріалами для вчителів та учнів: онлайн-курс для веломенторів, анімаційні інтерактивні відео для школярів, методичний посібник для веломенторів, рекомендації для створення інтерактивного навчального майданчика з безпеки руху на велосипеді на території школи та ін.;
  • поради, як відновлюватися і розвивати велоінфраструктуру та сталу мобільність у громадах , можливості міжнародної кампанії #BikesForUkraine.

Повна програма конференції доступна для перегляду тут.

Національна кампанія «Велосипедом до школи» відбувається у співпраці з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України. Під час Veloforum 2023 передбачено мережування та нетворкінг учасників та учасниць з закладів середньої освіти, органів місцевого самоврядування, Патрульної поліції, громадських організацій з Української велосипедної мережі та Інституту модернізації змісту освіти МОН.

Темою Veloforum 2023 є освіта з безпеки руху на велосипеді та шкільна мобільність. Конференція стане фінальною подією національної кампанії «Велосипедом до школи», яка відбувається в межах проєкту «Впровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в українських школах. Сприяння сталій мобільності та покращенню безпеки дорожнього руху для дітей та молоді в Україні». Цей проєкт у 2021-2023 роках впроваджує в Україні U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») в партнерстві з ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Кампанію «Велосипедом до школи» також підтримує програма МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Метою проєкту є інтегрувати навчання з безпеки руху на велосипеді в українську шкільну освіту. Така освіта забезпечить ефективніший захист дітей і підлітків на велосипедах та підвищить їхню участь у дорожньому русі. Більше про кампанію тут.

Партнером Veloforum 2023 є україно-швейцарський проєкт «Діємо для здоров'я», який має на меті зменшити тягар хвороб та запобігти передчасній смертності від неінфекційних захворювань. Проєкт реалізується за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).

Veloforum — це щорічна конференція в Україні на перетині транспортної політики, сталого місцевого розвитку і громадянського суспільства. Через військову агресію рф проти України Veloforum 2022 не відбувся в Запоріжжі.