A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Для українських учасників 3 грудня відбудеться інфодень «Horizon Europe Launch Day in Ukraine» про можливості програм «Горизонт Європа» та «Євратом»

Опубліковано 30 листопада 2021 року о 18:34
03 /12 п'ятниця 12:00
03 /12 п'ятниця 18:30
подію завершено


3 грудня 2021 року відбудеться інформаційний день «Horizon Europe Launch Day in Ukraine», головна мета якого – проінформувати потенційних учасників Рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» та комплементарної до неї Програми з досліджень та навчання Європейського співтовариства з атомної енергії про умови участі, а також можливості програм. 

До інфодня запрошуються провідні вчені, дослідники, інноватори, представники влади, малого, середнього бізнесу та всі зацікавлені.

Захід триватиме з 12:00 до 18:30 за київським часом.

Інфодень  відбудеться у змішаному форматі: офлайн (до 100 учасників) і онлайн. Для обох видів участі потрібна попередня реєстрація за посиланням, що відкрита до 21:00 2 грудня 2021 року (четвер). 

Звертаємо увагу, що долучитися до офлайн події зможуть лише перші 100 зареєстрованих учасників. Вони отримають докладну інформацію про місце заходу та повинні будуть надати COVID-сертифікати або тести відповідно до карантинних вимог. Для перших 150 зареєстрованих учасників передбачені сертифікати від МОН.

Трансляція відбудеться на Facebook-сторінці МОН українською мовою, а також YouTube-каналі МОН українською та англійською мовами. Під час заходу буде забезпечено синхронний переклад.

Учасники події зможуть дізнатися та обговорити:

  • нові пріоритети, структури та напрями дев’ятої програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт Європа»;
  • європейські та національні інструменти підтримки досліджень та інновацій в Україні;
  • нові глобальні та індустріальні виклики, що постануть перед світовою спільнотою протягом наступного десятиліття.

Ознайомитися з детальною інформацією про захід можна за посиланням. У разі виникнення запитань просимо звертатися до державного експерта директорату науки та інновацій МОН Вікторії Гайдар. 

Контактний телефон: +38 (044) 287 82 16.

Емейл: viktoriia.haidar@mon.gov.ua, gaidar.viktoria@gmail.com.

Зазначимо, що наукові дослідження та інноваційні розробки є базовими елементами розбудови економіки провідних країн ЄС і відіграють важливу роль для стійкого та успішного розвитку суспільства в цілому.