A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

8 жовтня у Дніпрі відбудеться третій регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування»

Опубліковано 05 жовтня 2021 року о 17:44
08 /10 п'ятниця 10:00
08 /10 п'ятниця 17:30
подію завершено


8 жовтня 2021 року в Дніпрі за участі Першої леді Олени Зеленської та Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбудеться третій регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування».

Захід пройде в межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі за ініціативи Олени Зеленської та у співпраці Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства економіки, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, ГО «Національна асоціація громадського харчування».

У форумі візьмуть участь: 

 • Олена Зеленська, Перша леді України;
 • Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр України;
 • Віктор Ляшко, Міністр охорони здоров’я;
 • Любомира Мандзій, заступниця Міністра освіти і науки;
 • Ірина Новікова, заступниця Міністра економіки;
 • Іван Лукеря, заступник Міністра розвитку громад та територій;
 • Владислава Магалецька, Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів;
 • Ольга Піщанська, Голова Антимонопольного комітету України;
 • Василь Задворний, генеральний директор ДП «Прозорро»;
 • Євген Клопотенко, засновник соціального проєкту «Нове шкільне харчування (Cult Food)».

Під час заходу відбудуться виступи спікерів та дискусії, зокрема – щодо впровадження та контролю дотримання нових норм харчування, публічних закупівель, проєктного підходу до переобладнання закладів освіти тощо.

Дискусійні панелі буде присвячено таким темам:

 • безпечність та якість як основа реформи системи шкільного харчування;
 • публічні закупівлі: якісний і проєктний підхід.

Також передбачено дискусію зі спікерами у форматі запитань-відповідей.

В межах форуму заплановано проведення практичної панелі – демонстрації можливостей сучасного технологічного процесу від команди ГО «Національна асоціація громадського харчування». За 45 хвилин кухарі приготують обід в асортименті з шести страв для 700 людей – учасників форуму, а голова правління Асоціації Орест Степаняк презентує «дорожню карту» переходу на нові стандарти приготування.

Учасниками форуму стануть представники шести областей – Дніпропетровської, Сумської, Харківської, Запорізької, Луганської, Донецької: голови/заступники ОДА, директори департаментів (управлінь) освіти і науки, директори департаментів економічного розвитку, голови територіальних громад, керівники органів управління освітою територіальних громад, керівники територіальних управлінь Держпродспоживслужби, керівники територіальних управлінь Державної служби якості освіти цих областей тощо.

Форум відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм для «жовтої» зони епідемічної небезпеки відповідно до змін до постанови Кабінету Міністрів №1236, які набули чинності з 20 вересня, та рекомендацій Головного санітарного лікаря.

Локація: м. Дніпро, Пр. О. Поля, 1.

Час: 10:00 – 17:30. Початок реєстрації – о 9:00.

Підхід до преси відбудеться о 12:30. Акредитація представників медіа – до 9:00 7 жовтня за посиланням.

Трансляція форуму: YouTube-канал та Facebook-сторінка МОН.

Довідково.

Регіональний форум «Реформа шкільного харчування» відбудеться в межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі. Захід організовує МОН та Дніпропетровська ОДА спільно з МОЗ, Міністерством економіки та Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів і ГО «Національна асоціація громадського харчування» за ініціативи Першої леді Олени Зеленської.

Це буде вже третій подібний регіональний форум. Перший відбувся 13 серпня у м. Буча, другий – 9 вересня в Одесі. До кінця листопада 2021 року МОН планує провести ще два подібні форуми у різних областях України.