A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

7 жовтня Міністр Ганна Новосад здійснить першу робочу поїздку на Харківщину

Опубліковано 04 жовтня 2019 року о 13:44
07 /10 понедiлок 09:00
07 /10 понедiлок 10:00
подію завершено

7 жовтня Міністр освіти і науки Ганна Новосад перебуватиме з робочим візитом у Харківській області. Плануються зустрічі з місцевими управлінцями, візити до закладів освіти, а також пресконференція щодо проєкту з соціально-емоційного навчання SEE Learning.

Ганна Новосад візьме участь у пресконференції щодо проєкту SEE Learning за участі команди EdCamp Ukraine, українських та закордонних експертів. Вони докладно розкажуть про програму з соціально-емоційного та етичного навчання, а також пояснять, чому необхідно розвивати “м'які навички” серед школярів.

Початок: о 10:00

Адреса: м. Харків, вул. Мироносицька, 34

У межах поїздки Ганна Новосад, зокрема, відвідає дитячий садок “Теремок” у Пісочинській об’єднаній територіальній громаді. Там вона поспілкується з колективом закладу та подивиться сенсорну кімнату для дітей з особливими освітніми потребами.

Початок: об 11:30

Далі вона огляне Пісочинський ліцей “Мобіль”.

Початок: о 12:10

Після цього Міністр проведе нараду з освітянами та керівниками профільних управлінь. Серед тем зустрічі — мережа опорних шкіл та їхніх філій, освітня мережа загалом та децентралізація освітньої сфери.

Ганна Новосад також поспілкується з колективом закладу профосвіти ДНЗ “Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області”. Разом вони відвідають новостворений навчально-практичний центр для учнів-слюсарів.

Початок: о 15:15

Насамкінець запланований візит Міністра до Харківської спеціальної школи імені В. Короленка. Там вона ознайомиться з формами роботи закладу з дітьми, які мають особливі освітні потреби.

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до всіх заходів за участі Ганни Новосад.