A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

23 вересня – онлайн-захід щодо обговорення перспектив впровадження онлайн-інструменту SELFIE в Україні

Опубліковано 22 вересня 2021 року о 11:29
23 /09 четвер 14:00
22 /09 середа 16:00
подію завершено


23 вересня 2021 року відбудеться презентація результатів пілотного впровадження онлайн-інструменту SELFIE в Україні. Учасники також обговорять наступні кроки щодо подальшого масштабування проєкту на національному та регіональному рівнях. Проєкт реалізується Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України, Європейським фондом освіти (ETF) та Об’єднаним дослідницьким центром Європейської Комісії (JRC).

Початок: о 14:00 (орієнтовна тривалість – 2 години)

Учасники заходу:

  • Артур Селецький, заступник Міністра освіти і науки;
  • Валерія Іонан, заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції; 
  • Ніколета Джіанноцу, керівниця проєкту SELFIE, наукова співробітниця Об’єднаного дослідницького центру (JRC), Підрозділ В4, Європейська комісія;
  • Наїр Каррера Мартінез, головний керівник проєкту SELFIE, Генеральний директорат Європейської комісії з питань освіти та культури (DG EAC);
  • Алесандро Бролпіто, старший спеціаліст із цифрових навичок та навчання Європейського фонду освіти (ETF).

Трансляція заходу відбудеться на Facebook-сторінці МОН, а також на Youtube-сторінці Європейського фонду освіти. 

Відеозапис буде оприлюднено на ресурсах МОН.

Довідково

SELFIE – це сучасний інструмент для оцінки ефективності впровадження цифрових технологій у закладах освіти. Застосування інструменту полягає в проведенні опитування шляхом онлайн-анкетування адміністрації закладу, вчителів та учнів. Далі система обробляє результати за певним алгоритмом та видає  інтерактивний звіт стану цифровізації закладу освіти, який можна використати для подальшого стратегічного планування цифровізації заклад.

SELFIE розроблено експертами Європейської Комісії та активно використовується в багатьох країнах світу. Більш детальна інформація про інструмент доступна на порталі SELFIE.

У межах пілотного проєкту в Україні самооцінювання SELFIE пройшли 60 шкіл та 30 закладів професійної освіти. Загальна кількість учасників: понад 20 тисяч.