A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

19 грудня в Міжнародному аеропорту “Бориспіль” відкриється перша фотовиставка про дослідження українських полярників в Антарктиді

Опубліковано 13 грудня 2019 року о 14:45
19 /12 четвер 10:00
19 /12 четвер 15:00
подію завершено
Міжнародний аеропорт “Бориспіль”, термінал D

19 грудня 2019 року в Міжнародному аеропорту “Бориспіль” відкриється перша фотовиставка “Україна в Антарктиді: до 200-річчя відкриття континенту”.

Відкрити виставку планує Міністр освіти і науки України Ганна Новосад разом з учасниками антарктичних експедицій та представниками Національного антарктичного наукового центру.

В експозиції будуть представлені фото про життя і дослідження українців на антарктичній станції “Академік Вернадський”, полярні артефакти, фотозони з 2-метровим субантарктичним пінгвіном тощо.

Оскільки відкриття виставки припадає на День святого Миколая, до участі також запрошені учні шкіл Київщини, для яких заплановані конкурси та подарунки.

Початок: о 10:00

Прохід до режимної зони: до 9:45

Місце проведення: Міжнародний аеропорт “Бориспіль”, термінал D (зустріч на третьому поверсі терміналу D біля інформаційної стійки)

Акредитація: до 14:00 16 грудня за посиланням. У формі акредитації обов'язково потрібно додати копію першої сторінки паспорта всіх, хто подається на акредитацію.

Зверніть увагу: для проходу до режимної зони представникам медіа ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно мати з собою паспорт. Дані паспорта повинні збігатися з інформацією, вказаною у формі акредитації.

Шановні колеги! Оскільки захід відбуватиметься в режимній зоні, просимо вас дотримуватися усіх правил акредитації та бути уважними під час заповнення форми та надання документів.